Nábytok Beta

Všetci dobre vieme, že nie každé ráno je ideálne, preto by ste si mali vo Vašom domove vytvoriť miesto, kde sa budete budiť plní energie a chuti do života. V peknom a pohodlnom priestore sa cítime podstatne lepšie, musí zodpovedať Vašim potrebám, a preto bola vytvorená séria zostavy nábytku do spálne Beta, ktorá je charakteristická modernou a jednoduchou štylistikou.

Existujú isté štandardy, vďaka ktorým sa nábytok do spálne Beta stáva neobyčajne praktickým. Najdôležitejšia je samozrejme posteľ, ktorá je dostupná v 2 prevedeniach a každá z nich obsahuje zásuvky, ktoré sa budú skvele hodiť ako dodatočný úložný priestor.

Okrem pohodlnej postele obsahuje zostava Beta aj nočné stolíky, ktoré sa farbou aj vzorom hodia k nábytku z tejto zostavy. Sú nenahraditeľné, ak si chcete odložiť nápoj, alebo naň umiestniť nočnú lampu.
Beta to nie sú len pohodlné postele, nočné stolíky, či komody. Súčasťou zostavy Beta sú aj objemné a veľmi praktické skrine s posuvnými dverami.

Sú moderné, so zrkadlom na dvierkach alebo bez zrkadla – to Vy si sami naaranžujete skriňu. S nábytkom Beta bude spálňa vytvárať pre domácich oázu pokoja a relaxu.