Záujem o službu montáž nábytku je možné vpísať do komentára pri vytváraní objednávky, alebo dodatočne doobjednať e-mailom, telefonicky či cez online chat. Cena montáže sa určuje na základe jej náročnosti a jej konečná výška bude závisieť od vybraného produktu a miesta kde sa bude montáž vykonávať. Ceny v cenníku sú orientačné. Tu si môžete stiahnuť podrobný cenník montáže konkrétnych produktov. Prosím, neprehliadnite informácie pod cenníkom.

Postelod  36€
Obývacia stenaod  36€
TV - stolíkod  36€
Konferenčný stolíkod  30€
PC - stolíkod  24€
Jedálenský stôlod  24€
Regálod  18€
Komodaod  24€
Skriňaod  24€
Kuchyňaod  144€
Posuvné dvereod  60€
Iný typ nábytku/práceIndividuálne nacenenie
Doprava na miesto montáže0,3-0,5€ / km

Ceny v cenníku sú orientačné. Tu si môžete stiahnuť podrobný cenník montáže konkrétnych produktov. Prosím, neprehliadnite informácie pod cenníkom.

Vykonávateľ montáže si vyhradzuje právo upraviť konečnú cenu montáže v závislosti od reálnych podmienok v mieste vykonu služby.

Poučenie pre zákazníkov v zmysle (§ 7 ods. 6 Zákona 102/2014 Z.z.) Ctení zákazníci, radi by sme Vás týmto informovali a poučili, že ak vyslovíte súhlas so začatím montáže, táto služba bude poskytnutím montáže považovaná za spotrebovanú a zákazník stráca právo na odstúpenie od zmluvy o službe, t.j. o montáži.