kreslo Zeus

Kreslo do obývacej izby Zeus

Cena
199 €

Dodanie:

do 10 pracovných dní

Doprava: zdarma

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Urobte si doma pohodičku. Pustite si obľúbený film, nalejte si pohárik niečoho dobrého a sadnite si do kresla do obývačky Zeus, ktoré vás rozmazná svojím komfortom. Je tak pohodlné, že sa nemôžete čudovať, keď sa vám za chvíľu začnú zatvárať oči.

Rozmery:

  • dĺžka: 81 cm
  • šírka: 105 cm
  • výška: 87 cm


Doplňujúce informácie:

  • drevený rám + DTD doska
  • vysokoelastická pena


Záručná doba: 24 mesiacov

Parametre produktu

Dĺžka81
Šírka105
Výška87

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

14 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 14 dní na náš sklad v Martine.

Recenzie

3.25

Recenzie: 4

úroveň
Júlia

kreslo

masívne kreslo , doporučujem

úroveň
Anton Komjatice

super obchod

veľmi som spokojný s obchodom , kreslo som si doobjednával dodatočne a aj dodanie som mal zdarma

úroveň
Zlatka a Juraj LM

Zeus

Dobrý deň, dostali sme kreslo, ktoré sme zakúpili u vás, je skvelé. Ďakujeme

úroveň
Ivan Skliarovo

Zeus

Kúpili sme, prišlo k nám riadne rýchlo. Som veľmi spokojný. Super .... kúpte neoľutujete.

Napísať recenziu!

Zobraziť viac (1)

Napísať recenziu

15 ďalších výrobkov v rovnakej kategórii:

Príslušenstvo