Do Vánoc Nové

Obývacia stena Marcos IX

Obývacia stena Marcos IX

603 €

Dodanie:

5-7 týždňov

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Obývacia stena Marcos IX je ideálna pre moderné usporiadanie obývacej izby. Lesklé čelá spolu s dekoratívnym prúžkom dokonale ladia s akoukoľvek farbou stien a ďalšími prvkami dekoru.

Tvar nástennej jednotky pozostávajúcej z televíznych skriniek je možné v čase montáže prispôsobiť vašej obývacej izbe. Navrhnite nám ako alternatívu alebo do nej zaviesť inovácie. Vďaka tomu získate maximálnu funkčnosť a miestnosť bude mať jedinečný dizajn.

Výhodou, ktorá prispieva k vyššej kvalite nástennej jednotky, je aj systém otvárania skriniek bez rukovätí (tzv. „Push to open“).

Rozmery prvkov:

 • Televízna skrinka, závesná 100 cm Marcos: (x 7)
 • šírka: 100 cm, výška: 34 cm, hĺbka: 40 cm

Prevedenie:

 • 16 mm hrubá laminovaná doska,
 • čelá s vysokým leskom,
 • bez úchytov,
 • systém otvárania PUSH-TO-OPEN,
 • hrany sú zakončené odolnou PVC dyhou 0,5,
 • plynové pohony uľahčujú otváranie skriniek,
 • zadná strana nábytku je vyrobená z HDF dosiek,
 • dekoratívna lišta v lesku - lepená pri montáži zákazníkom,
 • univerzálne otváranie (zákazník sa pri montáži rozhodne, ako sa má skrinka RTV otvárať - hore / dole)

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať