Doprava zdarma na celý sortiment
Výrobca nábytku
Vrátenie do 14 dní

Kúpeľňový nábytok Kalia

Kúpeľňový nábytok Kalia

Cena
130 €

Dodanie:

do 10 pracovných dní

Doprava: zdarma

Možnosť vynesenia tovaru do bytu
60 €
Priplaťte si vynesenie.
Viac informácií
Za každý nákup získate
5%
zľavu na ďalšiu objednávku

Viac informácií

Uvedená cena zahrňuje nasledujúce komponenty:

  • Skrinka: výška: 104 cm, šírka: 30 cm, hĺbka: 27 cm x 2ks
  • Skrinka pod umývadlo: výška: 32 cm, šírka: 50 cm, hĺbka: 39 cm
  • Zrkadlo: výška: 50 cm, šírka: 50 cm, hĺbka: 14 cm


Farby: možnosť výberu farieb tu


Vyrobené:

  • laminovaná drevotriesková doska o hrúbke 16mm
  • ohranovanie ABS
  • úchytky - plastové,
  • LED osvetlenie nie je zahrnuté v cene, s možnosťou dodatočného doobjednania osvetlenia
  • s možnosťou dokúpenia umývadlovej batérie,
  • umývadlo nie je zahrnuté v cene


Záručná doba: 24 mesiacov

Zľava na ďalší nákup 5%

Hľadáme dôvody, aby ste si u nás opäť objednali. Jedným z nich je aj 5% zľava, ktorú dostanete na ďalšie nákupy v Mirjan24. My a početné zľavy čakajú práve na Vás – každý deň v akomkoľvek čase.

Zľava Newsletter 3%

Pri odbere nášho newslettera máte záruku, že nepremeškáte žiadne aktuálne zľavy a inšpiráciu pre Vaše bývanie. Newsletter je náš darček pre Vás. Prihláste sa k odberu už dnes a dostanete od nás kód na zľavu, vďaka ktorému bude cena Vašej objednávky znížená o 3%. Ste pripravení na ďalšie prekvapenia?

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou špecializovanou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku je potrebné si ju zabezpečiť avšak v prípade že Vám nemá kto pomôcť vieme aj túto službu poskytnúť. Jedná sa o symbolickú sumu, ktorú posúdia šoféri pred vykládkou.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

14 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo o 360 stupňov? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U náš môžete zakúpený tovar bezplatne vrátiť alebo vymeniť do 14 dní.

Recenzie

5.00

Recenzie: 1

úroveň
Anna

kupeľnové skrinky

Odporúčam! veľmi ľahké objednanie, aj dievčatá mi cez telefón poradili ako mám postupovať. do bytu parádna! jediný problém bol vybrať si farbu, lebo ich bolo veľa na výber. zmontovať sa dala podľa plániku jednoducho. SUPER!!!!

Napísať recenziu!

Napísať recenziu

Doplnky do kúpeľne:

15 ďalších výrobkov v rovnakej kategórii: