Kúpeľňový nábytok Kalia

Kúpeľňový nábytok Kalia

Cena
130 €

Dodanie:

do 10 pracovných dní

Doprava: zdarma

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Odhľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií


Kúpeľňový nábytok Kalia je jednoduchý, moderný a zároveň elegantný nábytok, ktorý ideálne vyplní priestor dokonca aj neveľkej kúpeľne. Obsahuje objemné skrinky, zrkadlo a poličky na rôzne predmety. Dostupná vo viacerých prevedeniach. Ak najlepšie zrelaxujete v poriadku, kúpeľňový nábytok Kalia bude pre Vás dokonalým riešením. Darujte sebe a svojim blízkym kúsok luxusu a presvedčte sa, aká praktická môže byť Vaša kúpeľňa!


Uvedená cena zahrňuje nasledujúce komponenty:

  • Skrinka: výška: 104 cm, šírka: 30 cm, hĺbka: 27 cm x 2ks
  • Skrinka pod umývadlo: výška: 32 cm, šírka: 50 cm, hĺbka: 39 cm
  • Zrkadlo: výška: 50 cm, šírka: 50 cm, hĺbka: 14 cm


Farby: možnosť výberu farieb tu


Vyrobené:

  • laminovaná drevotriesková doska o hrúbke 16mm
  • ohranovanie ABS
  • úchytky - plastové,
  • LED osvetlenie nie je zahrnuté v cene, s možnosťou dodatočného doobjednania osvetlenia
  • s možnosťou dokúpenia umývadlovej batérie,
  • umývadlo nie je zahrnuté v cene


Záručná doba: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou špecializovanou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku je potrebné si ju zabezpečiť avšak v prípade že Vám nemá kto pomôcť vieme aj túto službu poskytnúť. Jedná sa o symbolickú sumu, ktorú posúdia šoféri pred vykládkou.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

14 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 14 dní na náš sklad v Martine.

Recenzie

5.00

Recenzie: 1

úroveň
Anna

kupeľnové skrinky

Odporúčam! veľmi ľahké objednanie, aj dievčatá mi cez telefón poradili ako mám postupovať. do bytu parádna! jediný problém bol vybrať si farbu, lebo ich bolo veľa na výber. zmontovať sa dala podľa plániku jednoducho. SUPER!!!!

Napísať recenziu!

Napísať recenziu

Doplnky do kúpeľne:

15 ďalších výrobkov v rovnakej kategórii: