Do Vánoc

Nástenná zostava Oreox XV

Nástenná zostava Oreox XV

220 €

Dodanie:

2-3 týždne

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Jednoduché, funkčné a nadčasové. To sú veci, vďaka ktorým sa nástenná jednotka Oreox XV vyznačuje.

Tento model bol vyrobený v univerzálnych farbách a prispôsobil sa súčasným trendom v interiéri. Táto nástenná jednotka má dve možnosti montáže: môžete ju umiestniť na stenu, opticky zväčšiť priestor, pridať jej ľahkosť alebo ju umiestniť na podlahu pomocou voliteľných nôh.

Nástenná jednotka Oreox XV alebo skôr jej predné časti boli vybavené inovatívnym systémom otvárania, ktorý ľahkým tlakom ukáže používateľom priestranný interiér nábytku.

Možné je doplniť nábytok o LED osvetlenie, ktoré dodá celku zaujímavý, veľmi moderný charakter.

Nástenná jednotka je vyrobená z masívnej drevotriesky, ktorá zaručuje dlhodobú spokojnosť s používaním.

Sada pozostáva z prvkov:

  • Vitrína Oreox OE06:

šírka: 40 cm, výška: 94 cm, hĺbka: 38 cm,

  • Skrinka Oreox OE04: (x 2)

šírka: 94 cm, výška: 40 cm, hĺbka: 38 cm

Prevedenie:

  • 15 mm drevotriesková doska,
  • otváranie pomocou systému „push to open“,
  • univerzálne dvere (prvok: OE04),
  • možnosť dokúpiť nohy - ďalšia možnosť pre prvky: OE04, OE06,
  • LED osvetlenie ako ďalšia možnosť - za poplatok,

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu