Do Vánoc

Nočný stolík Kashmir KSMK021ST (2 ks)

Nočný stolík Kashmir KSMK021ST (2 ks)

256 €

Dodanie:

3-5 týždne

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Sada 2 nočných stolíkov Kashmir KSMK021ST je klasický nábytok v modernej edícii. Sú široké 66 cm a sú vybavené dvoma zásuvkami, ktoré sa vysúvajú po kovových vodidlách s obmedzeným predĺžením. Chráni zásuvku pred vypadnutím.

Nočné stolíky v Kašmíre sú modelované v provensálskom štýle, ktorý sa vyznačuje ľahkým drevom. Bola vyrobená z extrémne elegantnej bielej borovice. Rukoväte z imitácie starého dreva doplnili farbu.

Nočné stolíky nemajú nohy, ale sú založené na pevných sokloch a sú korunované monumentálnymi frézovanými vrcholmi.


Rozmery:

  • šírka: 66 cm,
  • výška: 48 cm,
  • hĺbka: 45 cm


Materiál:

  • laminovaná doska,
  • rukoväte vyrobené vo farbe napodobňujúcej staré striebro,
  • cena je za dva nočné stolíky


Záruka: 24 mesiacov

Szafka nocna Kashmir - szuflady

Patynowany uchwyt - szafka nocna Kashmir

Šírka 66
Výška 48
Hĺbka 45
Záruka 2 roky
Počet krabíc 2
Hmotnosť (kg) 48

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať