Do Vánoc

Obývacia stena Oreox VII

Obývacia stena Oreox VII

302 €

Dodanie:

2-3 týždne

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Obývacia stena Oreox VII je návrh s moderným charakterom, vytvorený pre minimalistické a dizajnové interiéry. Tento štýl nástenných jednotiek je ovplyvnený vysoko lesklým povrchom. Okrem toho nástenná jednotka nemá žiadne tradičné kľučky, bola nahradená otváracím systémom PUSH TO OPEN. Závesné prvky nástenných jednotiek ovplyvňujú celkové vnímanie miestnosti - zdá sa, že je väčší a priestrannejší. Okrem toho sa nástenná jednotka skladá až zo 7 prvkov. Prvé tri sú obdĺžnikové skrine, ktoré tvoria spodnú časť zostavy. Ďalšie dva prvky sú zavesené štvorcové police. A posledným prvkom nástenných jednotiek sú dlhé, zavesené police. Súpravu možno navyše vybaviť LED osvetlením.

Sada sa skladá z prvkov:

 • Skrinka Oreo OE01:
 •  šírka: 40 cm, výška: 43 cm, hĺbka: 38 cm - x2,
 • Skrinka Oreo OE03:
 •  šírka: 86 cm, výška: 40 cm, hĺbka: 38 cm - x3,
 • Oreo závesná polica OE07:
 • šírka: 100 cm, výška: 7 cm, hĺbka: 10 cm - x2

Prevedenie:

 • drevotrieska s hrúbkou 15 mm,
 • otváranie so systémom "push to open",
 • univerzálne dvere (prvok: OE03, OE01),
 • nohy možno zakúpiť - ďalšia možnosť pre prvky: OE03 OE01,
 • LED osvetlenie ako ďalšia možnosť - príplatok

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať