Do Vianoc

Vnútorné posuvné dvere Windsor 90 II

Vnútorné posuvné dvere Windsor 90 II

499 €

Dodanie:

5-8 týždňov

Doprava: zdarma

Ježiško sa posnaží, ale je možné, že to už nestihne. Pri tomto tovare Vám už nevieme na 100% garantovať dodanie do Vianoc.

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Posuvné dvere Windsor 90 II sú modernou výbavou, ktorá je ideálna do kúpeľne, kancelárie alebo haly. Výhodou posuvných dverí je zaujímavý vzor získaný kombináciou tvrdeného skla a pieskovaného skla. Tvrdené sklo sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou proti rozbitiu, zatiaľ čo pieskované sklo má špeciálnu štruktúru, ktorá obmedzuje priehľadnosť skla.

Posuvné dvere sú navyše univerzálne, čo znamená, že sa dajú namontovať na ľavú alebo pravú stranu. Ich otvorenie sa uľahčí obojstranným úchytom. Pohybujú sa ľahko a plynulo vďaka vodidlu, ktorý je skrytý pod strieborným krytom.

Rozmery dverí prispôsobené pre otvory do šírky 90 cm:

 • šírka: 96 cm,
 • výška: 210 cm

Rozmery krytu:

 • šírka: 200 cm,
 • výška: 9 cm

Prevedenie:

 • vyrobené z najkvalitnejších materiálov,
 • veľmi kvalitné vybavenie
 • možno namontovať na ľavú alebo pravú stranu (univerzálne dvere),
 • krídlo dverí z tvrdeného skla s hrúbkou 8 mm,
 • tvrdené sklo je sklo, ktoré prešlo špeciálnym tepelným spracovaním, ktoré výrazne zvyšuje odolnosť skla proti rozbitiu - jednou z vlastností kaleného skla je jeho odolnosť proti rýchlym teplotným zmenám, vysoká pevnosť v ohybe je tiež jednou z vlastností tohto skla - toto sklo je predovšetkým bezpečné pre každého, jeho rozbitie vedie k rozbitiu skla na malé častice s tupými hranami, špeciálne navrhnuté sklenené svorky zaisťujú stabilitu a trvanlivosť držania skla na predpokladanom mieste,
 • obojstranná rukoväť,
 • kovový kryt v striebornej farbe,
 • krídlo dverí sa pohybuje pozdĺž vodidla namontovaného nad otvorom dverí pod krytom

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať