Zostava sedacej súpravy Avatar

Sedacia súprava 3+1+1 Avatar

Cena
838 €

Dodanie:

2-3 týždne

Doprava: zdarma

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Ako si ešte viac vychutnať pokojné posedenie s čajom o piatej? Pozvite domov kamarátov a posaďte sa všetci na elegantnú sedaciu súpravu 3+1+1 Avatar. Dokonalé pohodlie vám všetkým poskytnú obe kreslá aj rozkladacia pohovka, ktorá ukrýva aj šikovný úložný priestor.

Rozmery:

  • pohovka: dĺžka: 226 cm, šírka: 86 cm, výška: 100 cm, ložná plocha: 126x190 cm
  • 2x kreslo: dĺžka: 89 cm, šírka: 84 cm, výška: 100 cm


Farba: farebné prevedenie si vyberte tu


Vlastnosti pohovky:

  • úložný priestor: áno
  • rozkladacia: áno
  • poloautomatické rozkladanie
  • drevený rošt + DTD doska
  • pena
  • vlnité pružiny


Vlastnosti kresiel:

  • drevený rošt + DTD doska
  • vlnité pružiny


Záručná doba: 24 mesiacov

Parametre produktu

Funkcierozloženie s funkciou na spanie
Úložný priestoráno

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

14 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 14 dní na náš sklad v Martine.

Recenzie

Napísať recenziu

15 ďalších výrobkov v rovnakej kategórii:

Príslušenstvo