Skriňa Lily D4

Cena
305 €

Dodanie:

4-5 týždňov

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Rozmery:

  • šírka: 196 cm,
  • výška: 200 cm,
  • hĺbka: 58 cm


Farby:
možnosť výberu farieb tu


Vyrobené
:

  • laminovaná drevotriesková doska


Záručná doba:
24 mesiacov

Parametre produktu

Šírka196
Výška200
Hĺbka58
Typ dveríotočné dvere
Typ skrineklasická

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

14 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 14 dní na náš sklad v Martine.

Recenzie

4.25

Recenzie: 4

úroveň
Diana

perfektná skriňa

všetko sa do nej zmestí, šuplíky, poličky, tyč na vešanie, zrkadlo...všetko tak ako na obrázku, ďakujeme

úroveň
Libuša

veľká skriňa

objednali sme si skriňu na chatu, kde potrebujeme veľa úložného priestoru, sme veľmi spokojní s dodaním, šoféri nemali žiadny problém doviezť tovar mimo obce na našu chatu. sme vám veľmi vďační

úroveň
Livka

skriňa

skvelá priestranná skriňa, veľká, veľmi mi pomohlo schovať všetko oblečenie, všetko sa do nej zmestí. Som veľmi spokojná.
Ďakujeem
:)

úroveň
Janíčkovci

Skriňa

Veľmi pekná praktická skriňa, dobre riešená. Sme s ňou spokojní, prišla rozmontovaná, ale nebol s ňou problém. Materiál je pevný kvalitný. odporúčame.

Napísať recenziu!

Zobraziť viac (1)

Napísať recenziu

15 ďalších výrobkov v rovnakej kategórii: