Rozkladací stôl Logan 100 x 200/300 VIII

Rozkladací stôl Logan 100 x 200/300 VIII

Cena
412 €

Dodanie:

2-3 týždne

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Elegantný skladací stôl Logan VIII by bola škoda zakrývať obrusom! Takýto stôl bude skvostom v jedálni, kuchyni alebo obývacej izbe. Nadčasové farby prírodného dreva vkusne ozdobia váš interiér tým, že doňho vloží jemný dych čerstvosti. Podstavec stola bol vyrobený z bukového dreva, doska stola MDF bola úhľadne a presne prilepená prírodnou dýhou. Hrany sú zakončené ABS hranou, vďaka čomu rozkladací stôl získa životnosť.

Rozmery:

 • dĺžka: 200 cm
 • dĺžka rozloženého: 300 cm
 • šírka: 100 cm
 • výška: 76 cm

Farby: možnosť výberu farieb tu

Vyrobené:

 • bukové drevo
 • dve časti stredovej prídavnej dosky stola v rozmere 50 cm
 • pracovná doska: doska z MDF + hranovanie prírodnou dyhou,
 • hrúbka pracovnej dosky: 48 mm,
 • nohy stola 8 x 8,
 • hrana ABS
 • stôl na ilustračnej fotografi vo farbe "orech",

Povrch pracovnej dosky je prírodná dyha, ktorá je rezaná zo 100% prírodného dreva guľatiny a ďalej upravovaná.

Pracovná doska je nalakovaná s polyuretánovým lakom, ktorý zvyšuje mechanické vlastnosti a chemickú odolnosť dosky.

Nejednotná štruktúra povrchu pracovnej dosky je výhodou a svedčí o tom, že zalaminovanie je z prírodnej dyhy, ktorá je unikátna a neopakovateľná.

Záručná doba: 24 mesiacov

Parametre produktu

Dĺžka300, 200
Šírka100
Výška76
Typ stolarozkladací

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

14 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 14 dní na náš sklad v Martine.

Recenzie

Napísať recenziu

Stoličky z našej ponuky:

15 ďalších výrobkov v rovnakej kategórii: