Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Obývacia stena Hemmes

Obývacia stena Hemmes

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Nástenná jednotka Hemnes je moderný návrh so zaujímavým tvarom a farbou. Použité farby sú nadčasové biele, upravené do vysokého lesku a originálnej textúry napodobňujúcej farby surového betónu.

Spodná časť nástennej jednotky pozostáva z dvoch televíznych skriniek rôznych veľkostí s dodatočným predĺžením. Vďaka týmto riešeniam získate viac úložného priestoru a ďalšie police, ktoré poskytujú zaujímavý vizuálny aspekt.

V hornej časti nástennej jednotky sú zavesené vitríny, kde môžete zobraziť svoje obľúbené položky. Skrinky majú navyše LED osvetlenie, ktoré zvýrazní objekty za sklenenou prednou časťou okien. Posledným prvkom súpravy je dlhá polica.

Rozmery prvkov nástennej jednotky:

 • Veľká televízna skrinka:
 • šírka: 150 cm, výška: 30 cm, hĺbka: 45 cm,
 • Malá televízna skrinka:
 • šírka: 70 cm, výška: 30 cm, hĺbka: 35 cm,
 • Televízny stojan:
 • šírka: 140 cm, výška: 15 cm, hĺbka: 30 cm,
 • Závesná polica:
 • šírka: 140 cm, výška: 10 cm, hĺbka: 20 cm,
 • Závesná skriňa displeja: (x 2)
 • šírka: 80 cm, výška: 35 cm, hĺbka: 30 cm

Realizácia nástenných jednotiek:

 • telo a predná časť: drevotrieska,
 • Vrátane LED osvetlenia

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 1

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
30.04.2019

Magdalena

S nákupom som veľmi spokojný. Ideálny nábytok do mojej malej obývačky.