PC stoly a písacie stoly

na stranu

Písací stôl je nevyhnutným prvkom v každej detskej izbe a v izbe tínedžera, ale taktiež aj dospelí potrebujú svoj priestor pre domáci písací stôl. Učenie vždy zaberie niekoľko hodín, a preto je nevyhnutné zaobstaranie vhodného nábytku. Úlohou každého rodiča je zabezpečiť dieťaťu vhodné podmienky na učenie. Školské povinnosti detí sa rozvíjajú štúdiom a zábavou. Klasický písací stôl dokonale slúži pre štúdium mladšieho ale aj staršieho dieťaťa, moderný sekretár prakticky zaplní miesto vo Vašom kabinete.

Na našom e-shope nájdete rohové písacie stoly, počítačové písacie stoly, s rôznymi vlastnosťami: so zásuvkami, s poličkami na klávesnicu a tlačiareň, so zaujímavými farbami, alebo biele. Opis uvedený nižšie predstavuje najviac vyhľadávané stoly.

Školský písací stôl

Nezávisle od toho, na akom stupni štúdia je Vaše dieťa, určite potrebuje vhodný študentský písací stôl. Komplikované matematické úlohy sa ľahšie riešia na stabilnej podložke. Počas písania úloh za písacím stolom ľahšie zachováte správnu polohu tela. Dieťa, ktoré má vlastný stôl, radšej číta, píše a robí manuálne práce. Tínedžer má v izbe miesto na prácu a svoje zručnosti, čo mu v budúcnosti umožní získať kvalifikáciu a špecifické zručnosti.

Pamätajte, že je dôležité dobre osvetliť povrch písacieho stolíka. Svetlo nad knihami pomáha deťom sústrediť sa a rýchlo načerpať potrebné informácie.

Zóna zábavy – počítačový stôl

Máme niečo pre tých, ktorí snívajú o vlastnom mieste. Písací stôl, ktorý obsahuje veľa poličiek, si môžete umiestniť kdekoľvek podľa toho ako potrebujete, v akomkoľvek kúte detskej izby. Nájde sa na ňom miesto pre reproduktory, tlačiareň, či iné predmety, ktoré sa Vám zídu pri hre na počítači. Detská izba sa stane obľúbeným miestom v dome pre Vaše dieťa. Naše písacie stoly vzbudia predstavy nejedného hráča.

Často využívame počítač na pozeranie filmov, riešenie rôznych mesačných formalít, výdavkov, účtov, alebo kontrolu bankového účtu. Keď máme čas na relax, počítač používame na komunikáciu so známymi pomocou sociálnej siete, alebo na počúvanie hudby. Dokonca ak vlastníte len laptop, aj v takom prípade je písací stôl veľmi nápomocný.

Využitie potenciálu – rohový písací stôl

Môže sa zdať, že jediným miestom, kde môžete umiestniť písací stôl, je roh izby. Buďte bez obáv, máme stabilné rohové písacie stoly, ktoré sa dokonale hodia do študentskej izby. Rovnako ako tradičné písacie stoly, obsahujú poličky a výsuvnú zásuvku na počítačovú klávesnicu. V závislosti od modelu pracovnej dosky na štúdium, knižky a zošity, môžeme ich uložiť na poličky alebo do uzatváranej zásuvky, ktorú obsahuje písací stôl. Ponúkame taktiež šikovné kontejnery, ktoré slúžia na drobné predmety.

Záver

Správne vybraný písací stôl je investíciou pre rozvoj nášho potešenia a základ efektívnej práce. Odporúčame Vám naše písacie stoly, pretože sú stabilné, čo znamená, že sa z nich budú Vaše deti tešiť dlhé roky. Určite sa Vám budú páčiť.
Poskytujeme záruku na všetky naše výrobky a dopravu zdarma.