Obývacie steny (212 produktov)

na stranu

Obývacie steny sú ideálnym doplnkom každej obývačky. Sú extrémne funkčné, určite Vás zaujmú svojim vzhľadom. Bude to najkrajší prvok vo Vašej obývačke, ale aj v detskej izbe, či dokonca v kancelárií. V minulosti boli obývacie steny najlacnejším riešením ako zariadiť dom či byt. Ako hlavný prvok bola v každej izbe, kde sa nachádzalo doslova všetko, čo vlastník domu mal. V súčasnosti sa vyrábajú modernejšie obývacie steny, ktoré už nepripomínajú smutný a jednoduchý štýl minulých rokov. Panuje tu moderný štýl, ktorý Vás zaskočí svojimi novinkami na každom kroku.  

Obývacie steny do obývacej izby sú moderným prvkom, často obsahujú aj LED osvetlenie a prvky zo skla, dvierka v lesku, ktoré sa líšia od štandardných kompozícií. Máme ich na výber veľké množstvo. Zaujímavým nápadom je spojenie dreveného korpusu a lesklých dvierok. Je to dokonalý výber pre tých, ktorí sa nevedia rozhodnúť medzi klasickým a moderným štýlom. Vďaka rôznym rozmerom si ľahšie vyberiete vhodnú obývaciu stenu a dopasujete ju do každej miestnosti Vášho bývania. V našej ponuke nájdu pre seba ideálnu obývaciu stenu do obývačky, aj milovníci výrazných farieb a nekonvenčného štýlu. Obývacie steny určite oživia vzhľad Vašej obývačky.

Obývacie steny z našej ponuky je nábytok, ktorý je ideálny pre každodenné použitie Skladajú sa z komôd zabudovaných alebo čiastočne presklených, TV skriniek a tiež vitrín a poličiek. Časť našich obývacích stien je dostupná ako zostava, ktorá sa skladá z jednotlivých kusov nábytku, aby ste si mohli vybrať a zariadiť miestnosť podľa Vašich predstáv. Sú dostupné vo viacerých farebných prevedeniach a vo viacerých rozmeroch. To všetko sme vytvorili pre Vás, aby ste si mohli zariadiť svoj interiér podľa Vašich predstáv.

Najväčší výber za najnižšie ceny a v najlepšej kvalite. Nech sa páči, oboznámte sa z ponukou našej firmy!