Doprava zdarma na celý sortiment
Výrobca nábytku
Vrátenie do 14 dní

Obývacie steny (249 produktov)

na stranu

Obývacie steny sú ideálnym doplnkom každej obývačky. Sú extrémne funkčné, určite Vás zaujmú svojim vzhľadom. Bude to najkrajší prvok vo Vašej obývačke, ale aj v detskej izbe, či dokonca v kancelárií. V minulosti boli obývacie steny najlacnejším riešením ako zariadiť dom či byt. Ako hlavný prvok bola v každej izbe, kde sa nachádzalo doslova všetko, čo vlastník domu mal. V súčasnosti sa vyrábajú modernejšie obývacie steny, ktoré už nepripomínajú smutný a jednoduchý štýl minulých rokov. Panuje tu moderný štýl, ktorý Vás zaskočí svojimi novinkami na každom kroku.  

Obývacie steny do obývacej izby sú moderným prvkom, často obsahujú aj LED osvetlenie a prvky zo skla, dvierka v lesku, ktoré sa líšia od štandardných kompozícií. Máme ich na výber veľké množstvo. Zaujímavým nápadom je spojenie dreveného korpusu a lesklých dvierok. Je to dokonalý výber pre tých, ktorí sa nevedia rozhodnúť medzi klasickým a moderným štýlom. Vďaka rôznym rozmerom si ľahšie vyberiete vhodnú obývaciu stenu a dopasujete ju do každej miestnosti Vášho bývania. V našej ponuke nájdu pre seba ideálnu obývaciu stenu do obývačky, aj milovníci výrazných farieb a nekonvenčného štýlu. Obývacie steny určite oživia vzhľad Vašej obývačky.

Obývacie steny z našej ponuky je nábytok, ktorý je ideálny pre každodenné použitie Skladajú sa z komôd zabudovaných alebo čiastočne presklených, TV skriniek a tiež vitrín a poličiek. Časť našich obývacích stien je dostupná ako zostava, ktorá sa skladá z jednotlivých kusov nábytku, aby ste si mohli vybrať a zariadiť miestnosť podľa Vašich predstáv. Sú dostupné vo viacerých farebných prevedeniach a vo viacerých rozmeroch. To všetko sme vytvorili pre Vás, aby ste si mohli zariadiť svoj interiér podľa Vašich predstáv.

Najväčší výber za najnižšie ceny a v najlepšej kvalite. Nech sa páči, oboznámte sa z ponukou našej firmy!