Kreslá (69 produktov)

na stranu

5000€ len toľko stačí zaplatiť za legendárne kreslo do obývacej izby , v najlacnejšej verzii. Je na svete taký nábytok, ktorý trpí doslovne pri komforte iného čalúneného nábytku. Čo je výnimočné pri kresle za ktorý zaplatíte len 5000€. Samozrejme hovoriac o kresle, ktoré má aj priestor na vyloženie nôh Eames Lounge. Bolo vytvorené dvojicou amerických dizajnérov pre režiséra Billyho Wildera, aby mal kde oddychovať počas natáčania filmov. Odvtedy toto kreslo do obývačky dobylo svet dizajnu natoľko, aby pretrvalo 66 rokov.

U nás nedáte 5000€ za kreslo do obývačky.

Neoddeliteľným spoločníkom rohovej sedacej súpravy alebo pohovky v obývacej izbe je kreslo. Je jednoduchšie ho presunúť alebo preniesť do inej miestnosti. Kreslo sa nám jednoznačne spája s pohodlím. Kreslo v obývacej izbe je najlepším miestom pre knihomoľov alebo milovníkov filmu. Teplá prikrývka a horúca šálka čaju, alebo kávy s priateľom/kou, môže to byť vzrušujúce? Kto vie, čo by Billy Wilder urobil "polo žartom nie vážne", keby to nebolo pohodlné kreslo?

Ako si vybrať kreslo do obývacej izby?

Pri nákupe kresla do obývacej izby je potrebné zobrať do úvahy nasledujúce :

  1. Rozmery - veľkosť priestoru je rozhodujúca, preto je potrebné zmerať svoju obývačku. Premýšľajte nad tým, či ho budete často premiestňovať, pretože vtedy je najlepšie si vybrať model, ktorý je ľahší.
  2. Materiál - majte na pamäti nielen farebné prevedenie čalúnenia, ale tiež aj jeho štruktúru a vzor. V minimalistickom interiéri bude kreslo v odvážnej farbe alebo vzoru zaujímavosťou.
  3. Kto bude na nich sedieť – ak sú doma deti je potrebné vybrať kreslo v látke odolnej voči škvrnám alebo v eko-koži. Prezrite si kreslo Malie alebo Nastrid, ktoré sú čalúnené látkou odolnou voči škvrnám.
  4. Opierka na ruku - nesmiete chýbať v kresle lebo zvyšujú jeho pohodlie. V našej ponuke nájdete kreslá do obývacej izby s opierkami na ruky alebo bez nich.
  5. Farba – najlepšie si vyberiete z farieb na čalúnený nábytok Kráľovsky si oddýchnete.

Kreslo do Vašej izby vo Vašom štýle.

V našej ponuke medzi kreslami nájdete kreslá do izieb v rôznych štýloch od klasických až po moderné.

  1. Kreslo Uszak – ovplyvňujúc slávou Uszaka, ktorý sa objavil už na dvore Ľudovíta XIV. sa vracia vo veľkom štýle a je dostupný vo veľa farebných prevedení. Sľubuje kráľovský oddych.
  2. Moderné kreslo do obývačky – moderný nábytok, to je kombinácia dobrého štýlu, minimalizmu a funkčnosti. Preto moderné kreslá majú zaujímavé funkcie, ako napríklad chladničku na poháre a nastaviteľné opierky na hlavu.
  3. Škandinávske kreslo – prírodné farebné prevedenia, drevené nôžky. Tieto znaky sú identické pre škandinávsky štýl.
  4. Kreslá pre deti a študentov – tu nájdete preslávené kreslá Sako a „drevené kreslá“
  5. Oddychové kreslo – Laguna aby sa Vám pohodlne ležalo sa kreslo perfektne prispôsobí telu. Stačí si vybrať látku a svoju obľúbenú farbu. Pozrite sa tu

Ak si chcete zariadiť obývaciu izbu bez kresla, ako by ste ju ani nezariaďovali. Vyberte si taburetku ku kreslu a vychutnajte si relaxáciu, ktorú si zaslúžite!