Matrace a rošty

na stranu

Matrace a rošty je kategória, v ktorej určite každý nájde pre seba najpohodlnejší matrac pre svoj komfort. Ponúkame široký výber matracov a roštov, každý si určite nájde to najlepšie pre seba. Ponúkame matrace a rošty rôznych rozmerov a s rôznymi stupňami tvrdosti – mäkké, stredne tvrdé a tvrdé. Ideálne sa hodia do spálňových postelí, ako aj do detských postelí, ktoré ponúkame.

Ponúkame štandardné matrace, pružinové matrace ako aj najmodernejšie matrace. V našej ponuke nájdete aj matrace ktoré obsahujú kokosové vlákno, čo zabezpečuje antialergické a antiplesňové vlastnosti, ako aj matrace s ortopedickými vlastnosťami alebo matrace proti preležaninám, alebo také, ktoré sa ľahko prispôsobia telu. Každý u nás nájde ideálny výrobok, ktorý bude 100% podľa jeho predstáv.

Okrem matracov máme v ponuke tiež rošty. Ponúkame klasické rošty, ako aj elektrické rošty, ktoré môžu byť ideálne pre milovníkov moderných technológií každého typu, a technických riešení. Elektrický rošt rozhodne uľahčuje reguláciu, a tým zabezpečuje viac možností pre pozície na spanie.