Obývacia izba

Obývacia izba by mala byť miestnosťou s dušou, kde si môžete odpočinúť, tráviť viac času so svojou rodinou. Chceme Vám pomôcť, aby ste trávili menej času hľadaním obývacieho nábytku, a viac si ho užíli. Z tohto dôvodu Vám ponúkame nábytok do obývacej izby v mnohých farebných možnostiach, rozmeroch a štýloch, aby ste získali prakticky neobmedzenú možnosť na zariadenie vysnívanej obývacej izby.

Pohovky a sedacie súpravy do obývacej izby.

Obývacia izba izba by mala byť oázou pokoja a odpočinku, a preto by v ňom nemal chýbať čalúnený nábytok. Výhodný, pohodlný a viacfunkčný. To sú funkcie, ktoré by mala mať Vaša pohovka alebo sedacia súprava.

čítať viac ↓
na stranu

- pohovka – vzhľadom k jej šírke môžete si ju objednať pre 2 až 4 osoby. Najčastejšie sú s funkciou rozloženia, kde opierka zostáva na svojom mieste a vysunie sa zásuvka- šuplík s matracom ako ďalšia posteľ.
- rozkladacia pohovka – podobne ako pri klasickej rozkladacej pohovke, môžu sa na ňu posadiť 2-4 osoby. Najčastejšie majú funkciu na spanie s úložným priestorom pod posteľou. Vďaka nim si môžete vytvoriť miesto na poludňajšie zdriemnutie alebo prenocovanie hostí. Opierka a sedisko sú rozkladacie.
- rohová sedacia súprava - čalúnený nábytok v tvare písmena L alebo U. V závislosti od modelu majú úložný priestor pod posteľou aj s funkciou na spanie. Takéto sedačky sú vybavené špeciálnymi zásuvkami alebo matracmi, ktoré uľahčujú vytvorenie miesta na spanie. Pravdepodobne to bude najväčší kus nábytku v obývacej izbe, preto stojí za to zvážiť jeho rozmery.

Nábytok do obývacej izby

Nevieme si predstaviť obývačku bez krásnej obývacej steny, s ktorou vďaka svojim viac funkčným elementom ľahko usporiadate priestor. Vďaka osvetleniu miestnosti prinesie skvelú atmosféru. Ak potrebujete viac úložného priestoru, ponúkame Vám skrine rohové alebo s posuvnými dverami. Nábytok do obývacej izby je neoddeliteľnou súčasťou takýchto skríň. K dispozícii sú vitríny s osvetlením, ktoré taktiež vnesú do miestnosti skvelú atmosféru. Avšak ich hlavnou úlohou je skladovanie veľkého množstva vecí. Ak potrebujete veľký priestor, zamyslite sa nad šatníkovou skriňou, skriňou s posuvnými dverami alebo nad rohovou skriňou.

Kreslá do obývacej izby

Obývacia izba izba to nie je len ďalšia miestnosť, ale miesto, kde sa žije, ale hlavne aj dôležitá relaxačná zóna. Naše kreslá do obývačky to je ponuka nadčasových kresiel typu Uszak ako aj model Brownie, ale tiež oddychové kreslá, retro a taburetiek Sako. Výborným doplnkom k pohodlnému kreslu bude taburetka, ktorá bude plniť funkciu na vyloženie nôh alebo na ďalšie sedenie.

Inný nábytok do obývacej izby

V prípade, že Vaša obývačka vyžaduje ďalšie preorganizovanie, pozrite sa na našu širokú škálu ponuky vitrín, regálov a stolíkov. Optické zväčšenie obývacej izby , docielite aj závesnými zrkadlami, ktoré osvetľujú miestnosť prirodzeným svetlom. Bez ohľadu na to, či nahradíte niektoré elementy obývacej izby alebo ju zariadite úplne na novo, vždy u nás nájdete dokonalý nábytok pre seba.