Spálňa

na stranu

Spálňa je miesto vo Vašom byte alebo dome, ktoré by malo byť miestom pokoja a relaxu. Pred dverami spálne treba na všetko zabudnúť, aby ste zregenerovali telo a myseľ. Spánku venujeme väčšinou tretinu času, preto by ste si mali dobre premyslieť spôsob, akým naaranžujete Vašu spálňu tak, aby bola komfortná, príjemná a funkčná. Spánok by mal byť predovšetkým odpočinkom po vyčerpávajúcom dni v práci, preto je dôležité, aby malo miesto na spanie harmonické farby, ktoré navodzujú pokoj a ukľudňujú nervy. Naše zostavy spálňového nábytku ponúkame v príjemných farbách, čo pozitívne ovplyvňuje nielen nervový systém, ale zabezpečuje jednoduchšie zariadenie zostáv nábytku a jej zakomponovanie do akéhokoľvek priestoru. U nás nájdete takisto nábytok do spálne Forte.

Problém s malou spálňou?

V prípade neveľkého priestoru si prezrite našu ponuku a nami ponúkaný systém nábytku do spálne. Individuálny štýl každého klienta nás inšpiroval do vytvorenia takéhoto riešenia. Vďaka rozdeleniu našich najlepších zostáv na jednotlivý nábytok si môžete vybrať to, čo nevyhnutne potrebujete, a vďaka tomu si jednoduchým spôsobom zariadite priestor v spálni. Všetky naše zostavy nábytku do spálne majú rovnaký štýl, preto napríklad nájdenie postele do spálne, komodyskrine v jednom štýle nebude žiadny problém. Ako ste si mohli všimnúť, zostavy nábytku sú tak rozmanité, že si viete vytvoriť vlastné, neobyčajné aranžmány dokonca aj v neveľkom priestore. Avšak systém zostavy nábytku je tiež skvelým riešením pre väčšie priestory – v závislosti od Vašej potreby si môžete doplniť danú zostavy o dodatočné poličky alebo skrinky, a tým zaplniť voľný priestor a zlepšiť funkčnosť Vašej spálne. Do malých miestností je potrebné vyberať si nábytok v svetlých jednoliatych farbách, ktoré opticky zväčšia priestor. V tomto prípade Vám odporúčame prevedenie, ktorému sa teší väčšina našich zákazníkov – dub sonoma.

Ako nájsť ideálnu posteľ?

Hoci celkový charakter spálne má význam avšak najdôležitejšiu úlohu plní posteľ. Dokonca ani najlepšie zariadená spálňa nepomôže, ak posteľ, na ktorej spíte, nie je pohodlná. Ideálna posteľ by mala mať vhodné rozmery a veľkosť, také, aby ste sa mohli pokojne vyspať. V našej ponuke nájdete široký výber postelí rôznej veľkosti, a preto si u nás určite každý vyberie posteľ podľa svojich potrieb. Potrebujete veľkú dvojlôžkovú posteľ? V našom e-shope máme modely, ktoré majú plochu na spanie dokonca 180/200 cm. Samozrejme ponúkame aj štýlové jednolôžkové postele, ktoré sú veľmi univerzálne.
Nevyhnutnými prvkami každej postele sú matrac a rošt. Rošty, ktoré ponúkame v našom e-shope, sú kvalitne vyrobené, a trvácna konštrukcia z brezového dreva zabezpečuje ich dlhoročné používanie. Výber dobrého roštu by nemal spôsobovať väčšie problémy, avšak výber ideálneho matraca nie je taký jednoduchý. Čím by mal byť charakteristický ideálny matrac? Tvrdosť nami ponúkaných matracoc je hlavný bod, na ktorý je potrebné sa zamerať pri výbere. Máte záujem o mäkký, stredný alebo tvrdý matrac? V našej ponuke nájdete matrace so všetkými stupňami tvrdosti, čo Vám umožní vybrať si ten správny do Vašej spálne podľa Vašich potrieb. Vzhľadom na Vaše zdravie dbáme o to, aby naše matrace boli antialergické a protibakteriálne.
Je dobré rozhodnúť sa, či je lepšia drevená posteľ, alebo čalúnená. Drevená posteľ je klasická – jednoduchá, minimalistický štýl, jej vlastnosťou sú neutrálne prírodné farby. Čalúnená posteľ pôsobí elegantne a jej čalúnenie maskuje ostré rohy a „otepľuje” chladný rám postele. Nezávisle od toho, aký model preferujete, v našej ponuke máme bohatý výber postelí každého druhu. Pri výbere ideálnej postele treba dbať o to, aby mala dodatočnú funkčnosť, ako napríklad zabudované úložné priestory na bielizeň. Je to skvelé riešenie pre menšie miestnosti. Zabudovaný úložný priestor umožní odložiť bielizeň alebo deku tak, že nebubú zaberať miesto inde, napr. v skrini. V našom e-shope nájdete bohatú ponuku postelí s úložným priestorom na bielizeň aj so zásvukami. Veľa nami ponúkaných modelov dvojlôžkových postelí obsahuje v zostave aj praktické nočné stolíky. Výber postele s nočnými stolíkmi je veľmi výhodné riešenie, ktoré Vám umožní zachovať aranžmán v miestnosti takmer bez námahy. Neprehliadnite toto praktické využitie. Nočná lampa, telefón, obľúbená kniha, či iné predmety, ktoré chcete mať po ruke, určite nájdu svoje miesto na nočnom stolíku.

Aký nábytok je dôležité mať ešte v spálni?

Počas výberu zostavy nábytku do spálne je dobré brať do úvahy aj praktické skrine a komody. Solídna a objemná skriňa je hlavným prvkom každého šatníka. Je to tiež nevyhnutný prvok spálne. Skriňa v spálni by mala byť rovnakého štýlu ako ostatný nábytok, ktorý sa v nej nachádza. Pri výbere skrine do spálne je potrebné sa rozhodnúť, akej veľkosti by mala byť, aby ste boli spokojní. Do veľkej spálne odporúčame špeciálne veľkú skriňu so 4 dverami, alebo s posuvnými dverami. Sú to veľmi veľké skrine, do ktorých ľahko odložíte Vaše šatstvo. Do menších miestností sa bude skvele hodiť dvojdverová skriňa. Ak si vyberáte skriňu do spálne, berte do úvahy množstvo modelov so zrkadlom. V našej ponuke nájdete takisto skrine s klasickým, veľkým a veľmi funkčným zrkadlom, ako aj štýlovejšie modely, pri ktorých je zrkadlo dekoračným prvkom. Komoda do spálne je viacfunkčná. Nie je len praktická, do ktorej rýchlo uložíte svoje šatstvo a bielizeň, ale slúži tiež na uloženie predmetov – voňavé kvety vo váze na komode určite dodajú čaro každej spálni.Vďaka bohatému výberu na našom e-shope si budete vedieť skvele dopasovať nábytok do každej spálne. Množstvo štýlov a farebných prevedení nášho nábytku zabezpečí, že ponuka Vám bude urobená na mieru a podľa Vašich potrieb ešte dnes šmahom ruky!