Police

na stranu

Police na stenu očaria každého svojou jednoduchosťou a univerzálnosťou. Vďaka svojej nadčasovej forme dokonale zapadajú do takmer každého interiéru. Dokonca aj tie najmenšie, ale dobre navrhnuté police sa ukážu ako najpôsobivejšia dekorácia Vášho interiéru.

Svojou funkčnosťou dokážu vyriešiť mnohé dilemy v interiéri. Ak máte veľa kníh a kvetov, a neviete kde ich umiestniť alebo uložiť, polica bude pre Vás ideálnym riešením.
Alebo možno ste si priniesli viac suvenírov, ktoré chcete niekde umiestniť, ale nemáte pre nich miesto?
A čo obrázky z Vašej dovolenky? Možno, že nestojí za to, aby ste ich ukryli do zásuviek, stačí ich vystaviť na poličke, aby sa Vám mohli denne vrátiť spomienky na tieto časy.

Nástenná polica, už nie je len bežným kusom drevenej dosky, ktorá je interiérovým doplnkom Vášho zariadenia, ale je navrhnutá s precíznosťou a vyrobená z najkvalitnejších materiálov.

Na záver môžeme konštatovať, že všeobecne nám známy nábytok, týkajúci sa políc je jeden z najlepších a najjednoduchších spôsobov, ako získať ďalší priestor na uloženie kníh alebo zobrazovanie Vašich fotografii.
Správne usporiadanie umožňuje vytvoriť na stene prepojenie s nábytkom, ktorý už máme a zharmonizovať ho aby vyzeral ako z interiérových časopisov.
Tento nábytok je možné použiť ako police na knihy, dekoratívne predmety a dokonca aj pre kvety.

Police, ktoré nájdete v tejto kategórii, nájdu svoje uplatnenie vo Vašej obývacej izbe, spálni, jedálni, predsieni alebo v detskej izbe.