Sklápacie posteľe

Hľadáte štýlovú a praktickú posteľ? Máme pre Vás atraktívnu ponuku. Moderná a funkčná výklopná posteľ je skrytá v skrini, ktorá zaberá malý priestor v miestnosti, vďaka čomu sa Vaša izba stane priestrannou a priehľadnou. Budete môcť využiť voľný priestor bytu pre ďalší nábytok, ktorý ponúkame v našom internetovom obchode.

Výhody výrobku

Všetci prahnú po mieste snov a chvíli odpočinku, naša výklopná posteľ Vám to umožní. Pohodlie pri používaní je jednou z najväčších výhod bezprostredne po funkčnosti. Rýchle a ľahké rozloženie umožňuje premeniť obývaciu izbu na spálňu. Po náročnom pracovnom dni budete môcť ľahko využiť pohodlie našej postele.

Farebné prevedenia

Pre koho bola vytvorená výklopná posteľ? Odpoveď je jasná. Pre každého, kto hľadá funkčné a jednoduché riešenie. Posteľ v skrini bude ideálna pre detskú, študentskú, obývaciu izbu alebo spálňu. Je to univerzálny výrobok, ktorý môžete ľahko prispôsobiť akémukoľvek interiéru. Široká škála farieb Vám umožňuje vybrať dokonalú farbu pre Vás a Vašu rodinu. Tlmené farby, ktoré sa hodia do každého interiéru s farebným prevedením výklopnej postele, budú v detských alebo študentských izbách skvelé.

Bezpečnosť je nevyhnutná!

Náš nábytok vytvárame spolu so zákazníkom. Dbáme o to, aby naše výrobky boli pre Vás a Vašu rodinu úplne bezpečné. Postele ukryté v skrini majú špeciálny mechanizmus, ktorý chráni pred náhodným otvorením. Vo vybraných modeloch je možné zakúpiť bezpečnostnú bariéru, ktorá je dôležitým prvkom pri výklopnej posteli pre deti. Doplnkom nášho výrobku sú bezpečnostné pásy, vďaka čomu sa posteľ počas sklápania – skladania nebude prehýbať premiestňovať - pohybovať a nebudete musieť vo svojom interiéri hľadať ďalšie miesto na skrytie postelí. V našej posteli sú tiež regály, kde si môžete uložiť svoje veci.

Vyklápacia posteľ to je garancia kvality

Vysoko si ceníme svojich klientov, preto dbáme o to, aby naše výrobky boli vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré poskytujú pohodlie počas celého používania. Veríme, že 100% splníme Vaše očakávania.