Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-0%

Sklápacia posteľ Concept Pro II

Sklápacia posteľ Concept Pro II

1 044 €

Dodanie:

4-6 týždňov

Doprava: zdarma

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Moderná sklápacia posteľ Concept Pro II je inovatívnou náhradou za tradičnú posteľ. Zložená, zaberá málo miesta a keď sa rozloží, je to pohodlné miesto na oddych pre jednu alebo dokonca dve osoby. Posteľ ukrytá v šatníku je často vybavením detskej izby, priestoru zariadeného pre študenta alebo aj obývacej izby, ktorá z rôznych dôvodov slúži aj ako spálňa v noci.

Vďaka silnej konštrukcii je posteľová stena stabilná a prierez farieb, v ktorých je posteľ k dispozícii pre stenu, sa perfektne hodí do akéhokoľvek usporiadania. Predná časť nábytku je zdobená dlhou rukoväťou, pomocou ktorej si môžete pripraviť pohodlné miesto na spanie iba niekoľkými pohybmi. Bezpečnosť pri každodennom používaní nábytku je zabezpečená špeciálnym mechanizmom, ktorý chráni nábytok pred náhodným otvorením. Okrem toho má moderná posteľ na stene tiež popruhy, ktoré podopierajú matrac proti pohybu.

Nad stenou z kolekcie Concept Pro je praktické rozšírenie v podobe otvorených políc a uzavretých skriniek. V skrinkách je veľký priestor na uloženie akýchkoľvek predmetov. Podľa vašich potrieb a očakávaní môžu byť tieto priestory využité ako úložné priestory pre vaše obľúbené knižné zbierky, náhradné prikrývky alebo iné predmety, ktoré vo vašom dome nemajú miesto.

Otvorené police sú ľahko prístupným miestom pre praktické každodenné potreby, ktoré môžete úspešne použiť pre notebooky, reproduktory alebo dekorácie zdobiace interiér.

Rozmery:

Koncept Pro rozšírenie CP-09:

 • šírka: 215 cm, výška: 58 cm, hĺbka: 46 cm,

Posteľ Concept Pro II - úrovne:

 • 140x200:
 • šírka: 215 cm, výška: 158 cm, hĺbka: 46-177 cm, plocha na spanie: 140x200 cm

Farby: je možné zvoliť vyššie

Prevedenie:

Sklápacia posteľ:

 • laminovaná doska,
 • silný, priečny rám na kovovom ráme,
 • konštrukcia: horizontálne lôžko,
 • štruktúra postele musí byť priskrutkovaná k stene (kovanie a hmoždinky nie sú súčasťou dodávky),
 • posteľ v súprave má pri zložení popruhy, ktoré podopierajú (napínajú) podstielku,
 • má mechanizmus na zabránenie náhodnému otvoreniu,
 • kovanie a zástrčky nie sú súčasťou balenia,
 • posteľ získala zlatú medailu na Medzinárodnom veľtrhu nábytku v Poznani 2016 za modernosť, inovácie a kvalitu,
 • z našej ponuky je možné kúpiť matrac, ale jeho maximálna výška je 18 cm,
 • ponúkame tiež polovicu steny Concept Pro I - vertikálnu

Ďalšie prvky:

 • laminovaná doska,
 • dýha ABS,
 • kovová rukoväť

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať