Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-0%

Skladacia posteľ Concord Pro II

Skladacia posteľ Concord Pro II

872 €

Dodanie:

4-6 týždňov

Doprava: zdarma

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

V prípade, že nedisponujete veľkou izbou, dosiahnete perfektné riešenie. Sklápacia posteľ posteľ Concord Pro II – sa vyrobila práve pre Vás a Vašu rodinu. Nákupom viac funkčnej sklápacej postele ušetríte veľa priestoru pre iný nábytok. Počas dňa posteľ v skrini sa stane dekoráciou Vašej obývačky a v noci sa zmení na pohodlné a komfortné miesto na spanie, vďaka čomu budete mať radosť z jej používania. Naša moderná sklápacia posteľ je dostupná v piatich farebných prevedeniach, čo Vám umožní ju ľahko prispôsobiť nábytku vo Vašom bývaní. Garantujeme dôkladné spracovanie vo vysokej kvalite.

Rozmery:

  • šírku: 215 cm
  • výška: 158 cm
  • dĺžka: 46-127/157/177 cm
  • ložná plocha: 90/120/140x200 cm

Farba: farebné prevedenie si vyberte tu

Doplňujúce informácie:

  • rozmer postele si vyberte tu
  • je možné dokúpiť matrac z našej ponuky, ale jej maximálna výška musí byť 18 cm tu,
  • konštrukciu postele je nutné pripevniť k stene (všetok spojovací materiál je v cene),
  • posteľ je vybavená pomocnými pásy pre držanie a rozkladanie,
  • rošt v kovovom ráme v cene

Záručná doba: 24 mesiacov

półkotapczan

łóżko chowane w szafie

polkotapczan

półkotapczan Concept

półkotapczan Concept

półkotapczan Concept

Instrukcja montażu

Otwieranie półkotapczanu

Úložný priestor nie
Počet krabíc 5
Hmotnosť (kg) 128 - 162

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Matrace z našej ponuky:

Mohlo by Vás zaujímať