Výrobca nábytku - Mirjan 24

Dobrý deň, sme radi, že ste s nami. Pre nás to veľa znamená, že ste sa rozhodli nám venovať kúsok zo svojho drahocenného času. Oceňujeme túto skutočnosť, vieme, že Váš čas je na nezaplatenie, preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby ste mohli, v čo najkratšom čase dostať to, čo hľadáte, a po čom túžite. Verte, že jedna z najdôležitejších vecí v našom živote je zákazník, kde dbáme o to, aby sa Vaše skúsenosti s našou spoločnosťou spájali len s pozitívnymi dojmami. Nie je to jednoduchá úloha. Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby aby sme naplnili očakávania našich klientov. Prosím, prečítajte si o nás ďalej...

25 ročné skúseností

Aký dojem na človeka urobí 25-ročné auto, ktoré nemá poškodený lak, a je v dobrom technickom stave? To svedčí veľa o jeho majiteľovi, je to jeho vizitka ako sa oň stará. Napriek tomu, že naša firma je na trhu tak dlho, neustále pracujeme nad jej vývojom. Rok čo rok s veľkým krokom vpred sa snažíme vylepšiť ponúkané služby a kvalitu tovaru..

Náš nábytok pre každého

Iste už viete, že si môžete kúpiť u nás rôzne druhy nábytku. Možno už viete aj to, čo si chcete kúpiť, ale ani netušíte koľko úsilia je potrebné vynaložiť na to, kým dodáme nábytok do Vášho domova. Každý výrobok, ktorý si prezriete na našej stránke starostlivo navrhujeme. Celý náš sortiment pripravujeme pre Vás s vysokou vážnosťou aby bol zaujímavý, aby sme splnili Vaše očakávania, a aby to bola pre Vás aj tá najlepšia cena, ktorú Vám môžeme ponúknuť. Medzi inými otázkami, ktoré bolo potrebné zodpovedať a odpovede na ne nám okrem iného umožnili pre Vás pripraviť atraktívnu ponuku na mieru ušitú pre každého klienta, ktorý navštívi našu stránku.

Bezpečne na každom kroku

Náš klient je chránený Obchodnými podmienkami, ktoré pripravila advokátska kancelária, ktorá má vždy k dispozícii úplné informácie o Vašich potrebách. Každú Vašu požiadavku starostlivo preskúmame od jej podania až do okamihu dodania nábytku do miesta Vášho bydliska. Ďalšou výhodou je možnosť vrátenia zakúpeného nábytku do 30 dní.

Výrobca nábytku

Naša história začala s malým množstvom pracovníkov a spočiatku sa zamerala na výrobu len niekoľkých typov nábytku. Výborný proces od dizajnérstva a kvalitného vyrobenia v krátkom čase vyústil k spokojnosti klientov a stoviek objednávok. Bol to dosť silný podnet k získaniu pevného základu pre rozvoj spoločnosti. V súčasnej dobe sme viac ako 25 ročná prosperujúca firma, ktorá úspešne predáva desiatky tisíce nábytku pre domácnosti do celej Európy i mimo nej. Nič také by sa nestalo, ak by sme neboli dobrí odborníci vo svojom odbore. Nič také by sa neudialo, keby sme nemali otvorenú myseľ a nevedeli by sme rýchlo reagovať na zmeny a prispôsobiť sa im. Vďaka tomu sme schopní efektívne rozpoznať nové trendy a obratom ich použiť. Výsledkom je, že našich klientov neustále prekvapujeme novými aktuálnymi ponukami. Vážení klienti, ktorí ste sa rozhodli pre nami vyrábaný nábytok spoločnosťou Mirjan staviate tehly našej histórie, a my sa Vám za to chceme poďakovať, a na oplátku Vám chceme garantovať plnú spokojnosť pri voľbe nášho nábytku.

Vlastná doprava

Najvyššiu kvalitu služieb môžeme udržiavať len vďaka tomu, že máme kontrolu, ktorá dohliada nad celým procesom. nielen objednávok ale aj prepravy nábytku, ktorý je realizovaný len po našej línii. Tím odborníkov z oblasti logistiky zaisťuje, aby bol nábytok dodaný načas a nepoškodený. Zabezpečujeme prepravu viac ako 120 vozidlami, a tým sa vyrobený nábytok nehromadí na našom sklade. Záleží nám tiež na tom, aby náš zákazník bol plne informovaný o stave svojej objednávky, a čase jej realizácie. Neustále testujeme a analyzujeme proces, aby sme Vám dodali nábytok v čo najkratšom čase a najprístupnejšom spôsobe. Vďaka tomu, rok čo rok, rastie naša klientela zákazníkov, čo nás stále viac motivuje k vyšším a lepším výsledkom dodania nábytku. Je to pre nás horúca motivácia, ktorá nás povzbudzuje, a zadáva latku ešte vyššie. Každý rok Vás chceme prekvapiť zvyšovaním kvality našich služieb.

Starostlivo vybrané látky

Osobitne navrhujeme náš nábytok od začiatku až do konca. Rozhodujeme aj o tom z akého látkového prevedenia vyrobíme náš nový nábytok,. Látky to je téma, ktorá je nám dobre známa. Máme vlastné skladové zásoby materiálov Mir-tex, ktoré sa už počas 15 rokov rozvíjali a prosperujú. Vďaka rozsiahlym skúsenostiam v oblasti čalúneného nábytku, hlavne poťahových látok vieme ako ich využiť. Zapojením sa do nového projektu vyberáme zo stoviek látok, ktoré používame a ktoré najlepšie spĺňajú kvalitu. To nie je ľahké, pretože vždy chceme dosiahnuť hlavný efektu, nielen vizuálny ale tiež nám ide o zachovanie kvality a dostupnosť nábytku. Musíme sa pochváliť, pretože našim špecialistom to ide dokonale. Prezretím si našej ponuky si iste všimnete, akú bohatú širokú škálu farebných vzorov máme v našom čalúnenom nábytku.