Internetový obchod s nábytkom Mirjan24 – Zoznámte sa!

Vítame Vás, drahý klient, veľmi nás teší, že ste s nami. Veľmi si vážime, že ste návšteve našej stránky venovali Váš drahocený čas. Uvedomujeme si, že Váš čas je nenahraditeľný, a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme Vám poksytli ten najlepší spôsob, ako nájsť presne to, čo hľadáte. Mali by ste vedieť, že nám veľmi záleží na spokojnosti našich zákazníkov a robíme všetko pre to, aby boli Vaše skúsenosti s firmou Mirjan24 len pozitívne. Nie je to jednoduché, ale plnenie týchto náročných úloh je pre nás najväčším naplnením. Urobili sme si domácu úlohu a podrobne sme sa pozreli na očakávania zákazníkov, pričom sme každý aspekt starostlivo rozvinuli, aby sme očakávania naplnili. Aký je výsledok? Pozývame Vás prečítať si viac.

30 rokov skúseností

Aký dojem na človeka urobí 20-ročné auto, ktoré má bezchybný stav laku, perfektný chod motoru a bezproblémový stav odpruženia? Hovorí to nielen o kvalite auta, ale taktiež aj majiteľaNaša firma funguje a rozvíja sa už 30 rokov a neustále pracuje na svojich kvalitách. V našom prípade je každý rok veľkým krokom vpred, po ktorom nasleduje vývoj a stale sa zlepšujúca kvalita ponuky.

Nábytok pre každého

Určite už viete, že u nás si môžete kúpiť rôzne typy nábytku. Možno už viete, čo by ste si chceli kúpiť, ale určite neviete, koľko snahy stojí za danou ponukou. Každý produkt, ktorý vidíte je dôsledne premyslenou ponukou. Pri výbere sortimentu zvažujeme, či je to to, čo od nás klienti očakávajú, či je to tá najlepšia cena, ktorú vieme ponúknuť. Tieto úvahy nám umožnili pripraviť atraktívnu ponuku šitú na mieru každému, kto náš obchod navštívi.

Bezpečne na každom kroku

Náš klient je chránený predpismi pripravenými advokátskou kanceláriou. Vždy existuje prístup k úplným informáciám o objednávke. Každá objednávka je spracovávaná s veľkou zodpovednosťou. Od chvíle jej vytvorenia, až do chvíle jej doručenia. Ďalšou výhodou je možnosť vrátenia zakúpeného nábytku v lehote 14 dní.

Logistické centrum Mirjan24

Moderné Logistické Centrum je ďalším krokom v stratégii rozvoja firmy Mirjan24. Desiatky tisíc produktov na skladovej zásobe predstavujú silnú konkurenčnú výhodu, ktorá buduje našu pozíciu lídra v nábytkárskom priemysle. Vďaka nemu môžeme zabezpečiť našim obchodným partnerom stálu dostupnosť produktov a plynulosť v realizácii objednávok. Moderné logistické centrum sa nachádza v novej lokalite v obci Mroczeń a ponúka 30 000 m2 skladového priestoru. Rozsiahla infraštruktúra otvára nové možnosti a výrazne urýchľuje čas realizácie dodávok. Budova spĺňa najvyššie štandardy skladovania produktov.

Łęka Mroczeńska – sídlo firmy

V malom meste Łęka Mroczeńska, v ktorom sa nachádza sídlo spoločnosti, sú tiež kancelárie a výrobná linka. Práve tu sú prijímané online objednávky a tiež rovno vyrábané produkty z nášho internetového obchodu. Všetko sa spracováva podľa prichádzajúcich objednávok, - podľa typu a času prijatia. Na správne a bezproblémové fungovanie výrobnej linky dohliada rad kvalifikovaných zamestnancov, ktorí neustále kontrolujú vysokú kvalitu našich produktov.

Sklad v Mosonmagyaróváre

Zabezpečili sme, aby naše výrobky boli dostupné takmer v celej Európe. Preto máme aj sklad s rozlohou 2400 m2 v Mosonmagyaróváre, vďaka ktorému môžeme v Maďarsku poskytovať vysoko kvalitné služby. V tomto sklade je uložený nábytok pre koncových zákazníkov. Objednávky doručujeme vlastnou bezpečnou dopravou.

Sklad v Bukurešti

Jednou z priorít firmy Mirjan24 je rýchle vybavenie objednávok. Pre túto úlohu je nevyhnutná dokonalo fungujúca sieť skladov. Medzi nimi je aj sklad v Bukurešti. Slúži na prekládku nábytku a tiež na skladovanie topových produktov. Vďaka tomuto skladu môžeme v určitých regiónoch Rumunska doručiť niektoré objednávky do 24 hodín. Sklad sa nachádza na adrese Strada Constructorilor 10, Dâmboviţa - 130086, má plochu 1400 m2 a pracuje v ňom 12 ľudí.

Sklad v Baia Mare

Rumunské Baia Mare je dobre napojené miesto, kde sa nachádza ďalší sklad. Jednoduchý prístup k vnútroštátnej cestnej sieti významne zlepšuje prepravu tovaru a znižuje čakacie doby na objednávky. Sklad má viac ako 2500 m2 úložného priestoru vďaka čomu môžeme ponúkať nábytok s dodaním do 24 hodín! O správnu realizáciu dodávok sa stará 15 profesionálov ktorých cieľom je rýchle a bezpečné prijímanie a doručovanie naším zákazníkom.

Naša firma

Kancelária

Výroba

Logistika