Spálne

na stranu

Nábytok do spálne, ktorý Vám ponúkame, je spojením moderného štýlu, klasiky, funkčnosti a tiež neobyčejného komfortu a odpočinku. Nábytok do spálne je charakteristický masívnosťou, ale zároveň estetickým vzhľadom.

Štatisticky strávi každý člověk v spálni v priemere 6 hodín denne. Táto časť dňa je dôležitá pre náš organizmus, pretože organizmus sa musí zregenerovať. Stupeň vyrovnania koncentrácie hladiny melatonínu zodpovedná za správnu synchronizáciu našich biologických hodín. V rámci možností by sme si mali zabezpečiť vhodné podmienky na odpočinok. Je veľmi dôležité, aby bolo pripravené miesto vystavené cirkulácií vzduchu. Vedci zistili, že čím menej predmetov sa nachádza v miestnosti, tým budeme viac odpočívať. Poriadok v miestnosti zabezpečí hodnotný a príjemný spánok.

Pre zachovanie potrebnej harmónie by mali mať všetky predmety svoje miesto. Na to poslúžia jednotlivé časti nábytku, ktoré obsahujú veľké skrine a zásuvky. V tejto zostave nábytku do spálne sa nachádza veľká skriňa s vešiakmi a poličkami, komoda, nočné stolíky, pohodlný matrac posteľ a toaletný stolík.

Posteľ ako hlavný prvok nábytku v spálni

Posteľ je hlavním prvkom každej spálne. Na nej relaxujeme. Je to mieste, kde sa počas spánku plnia želania. Kvalita spánku záleží od kvality matraca a roštu. Náš e-shop ponúka široký výber matracov rôznych materiálov a tvarov, ktoré boli vyrobené inovatívnymi technológiami. Inšpiratívnym prvkom, ktorý dodá priestoru romantický štýl, je podsvietenie určitého miesta postele LED svetlom. Najznámejší dizajnéri to odporúčajú, je to moderné riešenie pre zachovanie zmyselnosti v miestnosti.

Na základe toho, ktorý štýl je Váš obľúbený, si ľahko vyberiete zo zostáv nábytku do spálne. Originálnym návrhom elegantného štýlu je spálňa Vera II alebo Bellevue. Milovníci retro štýlu ocenia zostavu nábytku do spálne Voltera I alebo King. Ponúknuté výnimočné usporiadania v týchto zostavách sa Vám bude určite páčiť.

Niektoré naše zostavy obsahujú aj zásuvky (šuplíky) na bielizeň. Vďaka tomu bude Vaša izba vždy vyzerať esteticky a bude pripravená na odpočinok.

Magická skriňa

Je to skriňa, ktorá je základom izby, v ktorej spíte. Ako jedna z najdôležitejších častí nábytku do spálne by sa mala od ostatných prvkov odlišovať. Naša firma ponúka najmohutnejšie skrine, s funkčným riešením priestoru vo vnútri nábytku. Kombinácia vešiakov a regálov bola prispôsobená potrebám našich klientov. Skriňa pomáha v izbe udržiavať poriadok. Zrkadlo na dverách skrine opticky zväčší priestor. Praktické posuvné dveře sú rozhodujúcim prvkom pre našich klientov pri výbere tejto skrine. Máte veľa predmetov, ktoré nemáte kam schovať? Bez obáv, náš e-shop ponúka nejlepší nábytok na trhu. Sme si istí, že si niečo vyberiete.

Doplnkový nábytok do spálne

Ostatné časti nábytku vo Vašej spálni sú taktiež dôležité, rovnako jako posteľ, či skriňa. Menšie osobné veci je potrebné oddeliť. Jednoduché používanie nábytku má veľký vplyv na komfort jeho používania v miestnosti. Nami pripravený nábyok do spálne Vám zabezpečí 100% spokojnost počas využívania spálne. Chcete, aby sa spálňa stala Vaším obľúbeným miestom? Nie je nič jednoduchšie. Stačí si vybrať jednu z našich spálňových zostáv.

Z farieb sa Vám zatočí hlava

Hrajte sa s farbami. Aby ste získali miestnosť, ktorá bude pôsobiť útulne, je potrebné dbať na farbu nábytku, ako aj na dekoračné prvky. Hnedá, či snehová biela odzrkadľujú teplotu domova.

Pri zariaďovaní moderného priestoru uprednostňujeme vyberanie jednoliateho nábytku s dôrazom na fialovú alebo čiernu farbu. Nasledujte najmódnejšie trendy sezóny, navrhnite si vlastný interiér podľa Vašich predstáv. Zabezpečte si luxus pomocou nábytku do spálne.

Nábytok do spálne

Pri zariaďovaní miesta kde často odpočívate pamätajte, že by Vám malo slúžiť dlhé roky. Vhodná posteľ neobvyklého dizajnu obohatená o pohodlný matrac bude tým najdôležitejším miestom vo Vašej spálni. Predstavte si, ako by mala vyzerať Vaša ideálna oáza pokoja? Určite Vám s tým pomôže náš aranžmán. Všimnite si spálňu Kostello. Krásne dekoračné prvky a škandinávsky štýl zabezpečia, že izba nebude pôsobiť priemerne.

Masívna skriňa je zárukou správneho výberu, zmestia sa do nej všetky veci. Rozmiestniť nábytok do spálne môžete podľa feng shui, aby ste zachovali rovnováhu v miestnosti. Zariadením Vašej spálne dodáte miestnosti jedinečnú individualitu.

Nábytok je neobyčajne praktický. Nezaberie veľa miesta, je posledným detailom, ktorý doplňuje aranžmán. Vo Vašej spálni by mala byť aj komoda ktorá sa bude hodiť k ostatnému nábytku v spálni. Jednoliaty štýl podchytí neobyčajnú atmosféru domova.

Veľmi radi Vám dovezieme nábytok do Vášho domu. Doprava je úplne zdarma.