Sedačky a sedacie súpravy

na stranu

Čalúnený nábytok je nábytok ktorý používame pri odpočinku, relaxácii a pri trávení voľného času, napríklad so zaujímavou knihou. Čalúnený nábytok by mal byť predovšetkým pohodlný, trváci a súčasne pekne sa prezentujúci. Majúc k dispozícii priestor na jeho umiestnenie, mali by ste si vybrať taký nábytok, ktorý Vám umožní maximálne využitie, čo znamená v tomto prípade ideálny odpočinok. Keď sa čalúnený nábytok skladá z mnohých rôznorodých modulov, môže sa použiť aj ako jednotlivo stojace časti, ktorá je možné v priestore neustále upravovať premiestňovaním. Je potrebné predovšetkým pamätať na to, aby sme v malej miestnosti dbali na praktickosť konkrétneho nábytku.

Pohovky

Pohovky  tvoria hlavný prvok interiérového dizajnu. Práve v nich strávime chvíle, ktoré chceme mať len pre seba, kde chceme relaxovať a odpočívať. Ideálna pohovka by mala byť nielen pohodlná, ale mala by aj vynikať v interiéri. Rozkladacie pohovky sú prevažne multifunkčné, cez deň v nich prijímame hosti a v noci nám slúžia na spanie. Zvyčajne ukrývajú v svojom vnútri praktické úložné priestory, kde je možné schovať posteľné obliečky alebo vankúše, alebo aj veci, ktoré nemajú svoje trvalé miesto v dome. Niektoré pohovky majú nejednu výhodu - nastaviteľnú opierku hlavy alebo opierku na nohy a dokonca aj nastaviteľnosť v niekoľkých polohách, ktoré vytvoria príjemnú relaxáciu po náročnom dni.

Sedacie súpravy

Sedacie súpravy do obývacej izby sú bezpochyby jedny z najpraktickejších druhov čalúneného nábytku. Rozkladacie sedacie súpravy  sa Vám zídu v garsónkach ako aj vo veľkých obývacích izbách. Avšak dizajn nie je všetko! Sedacie súpravy z funkciou na spanie sú viacfunkčné, ktoré určite splnia Vaše očakávania. Ľahko ich naaranžujete do oddychovej miestnosti a v prípade potreby, keď k Vám prídu hostia, jednoducho ich rozložíte na spanie. Veľké množstvo našich sedacích súprav obsahuje aj úložný priestor a regulovateľné opierky pod hlavu, niektoré majú dokonca aj zabudovaný malý bar, ktorý bezpochyby prekvapí aj Vašich hostí. Vďaka viacerým funkciám sedacích súprav určite vždy očarí všetkých jej používateľov.

Zostavy oddychových sedacích súprav

Často sa skladajú z: kresiel a pohoviek z 2-, alebo 3-miestncyh. Ak máte k dispozícií veľký priestor, môžete si vybrať takú zostavu, ktorú maximálne využijete. Preto je dôležité dobre premyslieť ich výber – druh a tvar zostáv. V malých miestnostiach je to veľmi podstatné. Mali by byť natoľko veľké, aby sa na ne zmestili aspoň 2 osoby a zároveň natoľko „malé“, aby nezaberali veľa priestoru a nezavadzali v miestnosti. Zostavy sedacích súprav , sú natoľko pohodlné, že ich viete umiestniť kdekoľvek, a kedykoľvek premiestniť. Ak patríte medzi ľudí, ktorí radi premiestňujú nábytok a zariadenie, je to pre Vás jedna z najlepších možností!

Kreslá a taburetky

To, ako si predstavujete že zariadite Vašu oddychovú miestnosť, záleží len od Vás. Veľa opýtaných odpovedalo: pohodlné kreslo, krb a v ruke pohár obľúbeného vína alebo horúceho kakaa. Kreslo do obývacej izby je skvelý výber. Moderné kreslá sa hodia do  detskej izby a aj do kancelárie. . Je potrebné si vybrať také kreslo, ktoré bude vyhovovať Vaším potrebám. Musí byť také, že keď si do neho sadnete, nebude sa Vám chcieť vstať. Je to komfort, ktorý potrebuje každý. Na druhú stranu taburetky  sa používajú predovšetkým na sedenie alebo ako opierka na nohy. Napriek tomu vedia nezvyčajne zmeniť interiér, vdýchnuť mu moderný štýl. Taburetka umiestnená pri kresle bude určite pohodlnou opierkou na nohy. Je taktiež jednou z najpoužívanejších typov nábytku v detskej izbe.

Na záver

Čalúnený nábytok plní dôležitú úlohu v interiéri, preto ponúkame široký výber, aby si každý mohol vybrať niečo podľa seba. Niet pochýb o tom, že ide o investíciu na dlhé roky. Preto dbáme o to, aby bol náš nábytok komfortný a poskytoval potrebný odpočinok. Garantujeme Vám 24 ročnú záruku na celý ponúkaný nábytok. Navyše Vám ho privezieme domov s dopravou úplne zadarmo.