Čalúnené postele

Čalúnená postel plní funkciu hlavného prvku v spálni už roky. Čalúnené postele existujú už od stredoveku, hoci v tom čase boli látky obmedzené na baldachýn a záclony. Chránili pred zimou. Opierka chránila pred studenou stenou, avšak nebola ešte čalúnená. Výstavné postele poznáme ešte z čias Tudorovcov a zo spálne slávneho kráľa Slnka Ludvika XIV. Spálňa bola miestom stretnutí, manifestácie vlády a bohatstva. Rozvoj čalúnenej postele prišiel v XVII. storočí, kedy zanikli baldachýny a opierky boli čalúnené.

Čalúnené postele dnes

Hoci sa zariadenie miestností už roky mení, dnes takisto potrebujeme pohodlnú, praktickú, ale taktiež peknú posteľ. To je hlavný bod Vášho komfortu a nočnej regenerácie. V našej ponuke nájdete čalúnené postele v modernom škandinávskom štýle, ale aj v klasickom štýle. Štýl vybranej postele vplýva na charakter spálne. Dbáme o to, aby boli všetky čo najkvalitnejšie. Zabezpečujeme atraktívny výber látok od tlnemých pastelových až po krikľavé farby. Bohatá ponuka čalúnených postelí zabezpečí, že určite nájdete takú posteľ, ktorá sa bude hodiť k nábytku do Vašej spálni.

čítať viac ↓
na stranu

Manželská posteľ

Zariadenie spálne sa nezaobíde bez manželskej postele. Pri výbere čalúnenej postele treba brať do úvahy Vaše aj partnerove požiadavky. Veľkosť miesta pre manželskú posteľ je dôležitá. K dispozícií sú rozmery 140x200, 160x200 a 180x200. Bezpochyby, čím väčšia posteľ, tým pohodlnejší spánok. Riešením je výber postele Slim alebo Standard, čo znamená, že môžete zmeniť veľkosť rámu postele na úkor väčšieho matraca.

Čalúnené postele s úložným priestorom na bielizeň

Bezpochyby pri malom priestore je každý úložný priestor nad zlato. Preto ponúkame čalúnené postele s úložným priestorom na bielizeň, kde uložíte nielen prikrývky, vankúše, ale aj sezónne oblečenie. Uľahčili sme otváranie úložného priestoru postelí pomocou vzduchových automatických piestov. Je možné vybrať si aj posteľ so zásuvkami na bielizeň.
Poskytujeme záruku 24 mesiacov na celý nábytok zakúpený u nás.