Pohovky (173 produktov)

na stranu

Dobrý deň, chcete si vybrať pohovku alebo sedačku, ktorá bude ideálna pre Vašu obývaciu izbu. Určite chcete, aby bola za rozumnú cenu, s možnosťou každodenného spania a trvácna. Zatiaľ čo s poslednou podmienkou to môže byť ťažšie, ale s ostatnými podmienkami nebude žiaden problém.

V súčasnosti máme 150 modelov pohoviek a sedačiek v širokom cenovom rozmedzí, najlepšie zo všetkého - takmer 80% z nich má funkciu na spanie a s úložným priestorom. Každá z našich pohoviek a sedačiek má svoj vlastný štýl, ktorý zodpovedá najnovším trendom.

Pohovky a sedačky na veľa rokov

Samozrejme, nielen vzhľad nábytku je dôležitý. Záleží na tom, aby zakúpená sedačka, pohovka bola v perfektnom stave. Preto výroba našich sedačiek a pohoviek je založená na materiáloch z vyššej kategórie. V konečnom dôsledku si objednáte výrobok, ktorý bude skvele vyzerať, nezmenení svoj tvar počas používania a bude Vám slúžiť po dlhé roky. Máte dočinenie s geniálnym duetom, ktorý spohodlní Váš čas strávený doma.

Nábytok do obývacej izby pripravený na čokoľvek /akékoľvek možnosti/

Pohovky a sedačky, to je čalúnený nábytok, kde je dôležitý výber správnej látky. Zvlášť ak nábytok má stáť samostatne v obývacej izbe. Sediac v nej, musíme myslieť na to, aby bola sedačka pripravená na rodinný život, vrátane možnosti hrania detí v nej alebo prijímania hostí. Čokoládová torta alebo víno nezanechajú na nej žiadne škvrny, lebo naše niektoré tkaniny sú odolné voči škvrnám. Ak neviete, ako ich rozpoznáte, pripravili sme pre Vás lexikón látok s popisom, ktorý Vám pomôže vybrať si takú, aby vyhovovala Vašiim požiadavkám.

Pamätajte:

  1. Celý sortiment nábytoku dodávame s dopravou úplne zdarma.
  2. Na ďalší nákup dostanete zľavu vo výške 5%.
  3. Môžete sa zaregistrovať do nášho Newslettera a obdržíte zľavu -10€

Teraz keď už viete všetko, čo je potrebné k nájdeniu Vášho vysnívaného nábytku, prajeme Vám príjemné nakupovanie.