Kúpeľňa

Chcete si kúpiť nábytok do kúpeľne? Túžite po zmene? Skvele ste trafili! Väčšia časť úlohy je už za Vami. Prečo?
Pretože ste sa dostali na miesto, kde na Vás čaká hotové riešenie a početné doplnky. Stovky kombináií špeciálne pre Vás a Vaše bývanie. Pozeráte sa na náš sortiment a cítite sa byť stratení? Tak Vám trochu priblížime tému výberu nábytku a pomôžeme Vám pri akýchkoľvek problémoch.

Stojaca alebo závesná kúpeľňa?

Dôležitým rozhodnutím je to, či náš nový kúpeľňový nábytok bude voľne stojaci na podlahe alebo má byť zavesený na stene. Nepochybne obe tieto možnosti majú veľké výhody. Ak sa napríklad rozhodnete pre závesné skrinky, bez problémov si zachováte čistú podlahu. Dodatočným plusom bude to, že sa nemusíte zohýnať ku skrinkám. Určite sú to len pozitíva. Treba však pozrieť aj na mínusy. Pri montáži takýchto skriniek je potrebné spraviť otvory do steny. Zabraňuje to tiež premiestneniu nábytku. Preto ak máte radi časté premiestňovanie nábytku, rozhodnite sa pre voľne stojace skrinky, ktoré sú atraktívne, a ich premiestňovanie bude jednoduché.

Farby kúpeľne

Súčasné kúpeľne sú často inšpirované interiérovým dizajnom typickým pre kúpeľné miestnosti. Žijeme v čase, kedy vládne Internet. Vieme tam nájsť tisícky inšpirácií, ako zariadiť našu ideálnu kúpeľňu. K dnešnému dňu nie je možné Vám zhromaždiť toto celé množstvo inšpiráciiale, preto Vám ponúkame kompromis – preanalyzovali sme spoločné vlastnosti najpopulárnejších aranžmánov a vybrali sme tie najdôležitejšie, a takisto aj farby. Chápeme, že naši klienti chcú, alebo nechcú kráčať s dobou, a preto si môžete naše modely objednať takisto aj v modernom štýle, napríklad v bielom lesku, alebo v klasike, napr. v imitácii dreva, ako dub sonoma.
Sme pripravení aj na to, že sa pre túto možnosť nerozhodnete.

Matné vs lesklé prevedenie

Ak patríte medzí tých, ktorí dbajú o detaily, dobre zvážte, aké dvierka bude mať Váš budúci nábytok. Bez pochýb aktuálne vládne lesk, ktorý Vás očarí svojím vzhľadom. Bohužiaľ veľa ľudí si neuvedomí, že takéto prevedenie si vyžaduje viac starostlivosti ako matné prevedenie, obzvlášť vtedy, keď kúpeľňu majú využívať aj deti. Dvierka v lesku napriek tomu, že vyzerajú efektívne, ľahko môžu stratiť svoje čaro otlačením prstov a šmúh. Preto ak sa Vám nechce každý deň behať s handričkou, zvážte kúpu matných dvierok. Obzvlášť, že môžu vyzerať veľmi dobre.

Doplnky do kúpeľne

Kúpeľňa je znakom nášho súkromia, je to miesto, kde sa máme cítiť komfortne a bezpečne. Ak bude dobre zariadená, bude oázou relaxu – módnejšia, a lacnejšia ako kúpele. A teda, ak už viete, aké rozmery bude mať Vaša zostava a akej bude farby, zamyslite sa, čo ešte potrebujete, aby Vaša kúpeľňa bola plne funkčná?
Zrkadlo – je bez pochyby dôležité. Zvážte kúpu skrinky so zrkadlom na dvierkach. Za nie veľký doplatok získate ďalší využiteľný priestor, miesto na kozmetiku, ktoré nám často chýba. Okrem toho je to praktická vec do kúpeľne, predsa, čo by bez neho ženy robili?
LED osvetlenie – nezriedka sa ukáže, že montáž niečoho tak banálneho ako je LED osvetlenie dodá našej kúpeľni nový, príjemný vzhľad. Obzvlášť, ak máte radi kúpeľ pri stlmenom svetle, je to skvelý doplnok a dodá kúpeľni nový charakter.

Nevyhnutné prvky

Bezpochyby je to umývadlo ako aj sifón.
Každý produkt je prispôbený tak, že kúpu nábytku uľahčuje výber sifónu a umývadla. Ak ju kúpite u nás, máte istotu, že budú štandardné a v zodpovedajúcej kvalite. O jeden klik viac a máte všetko vybavené a pripravené na použitie nábytku.
Kúpeľňa je jedným z najdôležitejších miest v dome. Je skvelé, ak aranžmán súvisí zároveň s potrebami ako aj s trendami, takže Vám nezostáva nič iné ako prezrieť si náš e-shop online a vybrať si niečo pre Vás.