Postele

na stranu

Hlavným prvkom v každej spálni je posteľ. Pohodlné a komfortné postele Vám zaručia pokojný spánok, vďaka čomu si môžete byť istý, že nasledujúci deň budete plný energie.
V ponuke, ktorú sme pre Vás pripravili, nájdete tradičné drevené postele, kontinentálne postelečalúnené postele a postele pre deti – klasické, aj poschodové. Pri výrobe nábytku sa riadime novými trendami, ale nezabúdame pri tom aj na klasické vzory. Veľmi populárne sú postele do spálne s čalúnenou opierkou – prešívanou, zdobenou gombíkmi, veľmi ozdobenou, alebo jednoduchšou opierkou.
Ponúkame Vám širokú škálu materiálov a rôznych doplnkov, vďaka ktorým budú postele funkčnejšie budú mať individuálny vzhľad. Detské postele, ktoré ponúkame, sú ideálnym výberom ak preferujete bezpečný a pokojný spánok pre Vaše deti. Ich trvácnosť a vysoká kvalita sú najdôležitejšími kritériami výroby. Doplnkové zásuvky zabezpečia poriadok v izbe.
Na našej stránke nájdete široký výber klasických aj poschodových postelí pre svoje deti. Zaručujeme Vám vysokú kvalitu, solídnu výrobu a expresné dodanie – a to všetko za dostupné ceny.