Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-0%

Sklápacia posteľ Concord Pro I

Sklápacia posteľ Concord Pro I

848 €

Dodanie:

5-8 týždňov

Doprava: zdarma

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

V prípade, že chcete zariadiť malú miestnosť, máme pre Vás dokonalé riešenie. Sklápacia posteľ - vertikálne zaberá veľmi málo priestoru počas celého dňa a v noci Vám umožní rýchlo a ľahko zmeniť obývaciu izbu na spálňu. Nábytok bol špeciálne vyrobený pre malé izby, a preto je k dispozícii v troch veľkostiach, čo Vám dáva ešte väčší priestor prispôsobiť rozmer veľkosti Vašej domácnosti. Oceňujeme pohodlie, preto naša posteľ je skrytá v skrini, a to Vám pri používaní poskytne vysoký komfort. Pripravili sme pre našich klientov široký sortiment farebného prevedenia, vďaka tomu, nebudete mať problém ju prispôsobiť nábytku, ktorí máte doma. Dúfame, že naša moderná sklápacia posteľ splní 100% Vaše očakávania.

Rozmery:

  • varianta 1: šírka: 153 cm, výška: 217 cm, hĺbka: 46-237 cm, ložná plocha: 140x200 cm
  • varianta 2: šírka: 133 cm, výška: 217 cm, hĺbka: 46-237 cm, ložná plocha: 120x200 cm
  • varianta 3: šírka: 103 cm, výška: 217 cm, hĺbka: 46-237 cm, ložná plocha: 90x200 cm


Farba: farebné prevedenie si vyberte tu


Doplňujúce informácie:

  • rozmer postele si vyberte tu
  • možnosť dokúpenia matraca tu
  • rošt v kovovom ráme v cene
  • pomocné pásy na držanie a rozkladanie
  • konštrukciu je nutné pripevniť ku stene (spojovací materiál v cene)
  • LTD doska (22 mm)


Záručná doba: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Matrace z našej ponuky:

Mohlo by Vás zaujímať