Spôsob dodania objednávky


Dodanie vlastnou dopravou

V Mirjan24 dodávame objednávky vlastnou dopravou v rámci celej krajiny. Efektívna distribučná sieť je založená na rozsiahlom vozovom parku s viac ako 180 nákladnými a dodávkovými vozidlami. Naši vodiči každý deň cestujú stovky kilometrov, aby čo najrýchlejšie doručili nábytok objednaný v našom e-shope. Dynamický priebeh tohto procesu zaisťuje aj tím logistiky, pričom kolegovia každý deň analyzujú situáciu na ceste a nastavujú najkratšiu možnú cestu Vami objednaného tovaru k vám domov. Proces expedovania tovaru nám umožňuje vybaviť objednávky a dodávať objednané produkty v čoraz kratšom čase.


Certyfikat TCC Elite

Moderný vozový park pod spoločným logom Mirjan24 bol zaradený do elitnej skupiny najlepších dopravcov dynamicky pôsobiacich v priemysle dopravných služieb nielen v tuzemsku, ale aj v zahraničí.

ískaný certifikát TCC Elite predovšetkým potvrdzuje, že flotila Mirjan24 spĺňa najvyššie požiadavky vrátane kvality svojich vozidiel, poistnej ochrany a právnych požiadaviek, ako aj dobrej povesti spoločnosti na základe názorov priamych dodávateľov.

Vysoký štandard nákladných a dodávkových vozidiel poskytuje vodičom pohodlné pracovné podmienky a z hľadiska logistických procesov je to záruka efektívneho toku tovaru po celej krajine a po celej Európe, s osobitným dôrazom na západné trhy.

Naše sklady:


Logistické centrum Mirjan24 – Oleśnica

Dynamický rozvoj odvetvia nám umožnil rozšíriť si obzory, vďaka čomu sme sa rozhodli vybudovať výškový sklad - Hillwood Oleśnica Południe, ktorý sa nachádza na križovatke rýchlostnej cesty S8.
Objekt ponúka 52 975 metrov štvorcových. z toho viac ako 23 000 metrov štvorcových sú k dispozícii pre Mirjan24, čo umožňuje efektívne využitie priestoru. Sklad je vybavený viacúrovňovými regálmi, špecializovanými nakladacími rampami, integrovaným počítačovým systémom a inovatívnymi vysokozdvižnými vozíkmi, ktoré zodpovedajú najvyšším štandardom skladu.
Použité technológie zaručujú ľahkú údržbu, bezpečnosť skladovaného tovaru a efektivitu systému predaja.

Centrum Logistyczne Mirjan24, Cieśle 1M, 56-400 Oleśnica, Polska


Mosonmagyaróvár

V Mosonmagyaróvár dobre koordinovaný tím neustále zaisťuje efektívne služby a rýchlu implementáciu. Sklad s rozlohou 2 400 m2 sa nachádza na strategickom mieste, vďaka čomu máme rýchly prístup k hlavným ťahom a diaľniciam, čo výrazne uľahčuje efektívnu distribúciu nábytku a doplnkov objednaných online.

Ponúkame bezplatné doručenie vlastnou dopravou, vďaka ktorej sa nábytok bezpečne dostane na zákazníkom určenú dodaciu adresu.

9200 Mosonmagyaróvár, Alkotmány u 21, Maďarsko


Strada Constructorilor 10, Târgoviste, Dâmbovita, 130086, Rumunsko

Bukareszt

Kladieme veľký dôraz na bezpečnosť výrobkov, ktoré predávame a na rýchle doručovanie. Preto máme funkčné sklady aj na území Rumunska. To všetko pre zefektívnenie a bezproblémové objednávanie a zároveň pre kupujúcich možnosť doručenia už do 24 hodín!

Súčasťou komplexu je sklad v Bukurešti s rozlohou viac ako 1 400 m², kde 8 zamestnancov vybavuje objednávky prichádzajúce z juhu krajiny.


Baia Mare

Sieť vlastných skladov pokrýva strategické miesta v celej krajine. Jednou z nich je Baia Mare, kde sa nachádza sklad s rozlohou takmer 2 500 m2. Umožňuje skladovanie výrobkov a zaručuje dynamickú realizáciu objednávok prichádzajúcich zo severu, východu a západu, ako aj zo stredu krajiny.

Fabricii, č. 7A Baia Mare, Maramures, Rumunsko


Medzinárodný dosah Mirjan24Dodávka vždy včas vďaka obrovskej flotile vozidiel