Vážení zákazníci,

chceme vás ubezpečiť, že doručovanie tovaru u nás funguje naďalej bez obmedzení. Aktuálne nemáme hlásené žiadne výpadky výroby ani dodania tovaru od našich dodávateľov.

Doručovanie tovaru

Prijali sme dôkladné hygienické opatrenia - zásielky odovzdávame našim vodičom a prepravcom bez osobného kontaktu so zamestnancami skladu, vodiči sú samozrejme vybavení ochrannou rúškou, dezinfikujeme kľučky, vypínače, zariadenia, pulty a ďalšie plochy.

Vzhľadom k aktuálnej situácii by sme vás radi požiadali o pomoc pri ochrane vášho zdravia a aj pre bezpečnosť našich vodičov - odporúčame zabezpečiť si pri preberaní tovaru rúšku alebo inú ochranu tváre - nosa a úst s tým, že vodič vám objednaný tovar odovzdá pri aute. V prípade záujmu je možné využiť službu vynáška tovaru / asistovaná vynáška nadrozmerného nábytku za príplatok.

Platba za tovar

Chceli by sme vás dôrazne požiadať o bezhotovostnú platbu za vaše objednávky. Už naši rodičia nás učili, že peniaze sú "špinavé" a nemáme si ich dávať do úst :). Všetci naši šoféri sú preto vybavení POS terminálom a teda za objednávku môžete zaplatiť vašou platobnou kartou. Niektoré objednávky však expedujeme externými prepravcami, ktorí túto možnosť platby nemajú. V takomto prípade by sme vás telefonicky požiadali o úhradu objednávky ešte pred jej doručením.

Osobný odber

Osobný odber v našom sklade je z dôvodu preventívnych opatrení dočasne nedostupný. Tovar vám veľmi radi bezpečne doručíme na vašu doručovaciu adresu.

Sme tu pre vás a robíme všetko pre to, aby sme súčasnú neštandardnú situáciu spoločne zvládli. Môžete sa na nás aj našich vodičov spoľahnúť.

Spôsob dodania objednávky


dostawa mebli

Termín realizácie objednávok:

 • Vybrané modely nábytku: rýchle dodanie – do 10 pracovných dní
 • Priemerný čas realizácie objednávok je 3 – 4 týždne
 • Termín dodania je zadaný pri každom výrobku individuálne.

Realizácia objednávania v 9 krokoch:

 1. Po zrealizovaní objednávky obdržíte e-mailom automatické potvrdenie o vytvorení objednávky.
 2. Najneskôr do dvoch pracovných dní Vás budeme kontaktovať ohľadne potvrdenia Vašej objednávky SMS správou alebo telefonicky.
 3. Minimálne 1 pracovný deň vopred Vás budeme kontaktovať ohľadne doručenia nábytku.
 4. Ak Vám budeme dodanie tovaru komunikovať telefonicky, informujeme Vás o orientačnom čase vykládky na Vašej adrese.
 5. Za individuálny príplatok Vám vodič pomôže vyniesť tovar. Odovzdávacím miestom prebratia tovaru (nad 30kg) je ložná plocha nákladného vozidla, pri tovare do 30kg je odovzdávacím miestom prvý uzamykateľný vchod (vchod do obytného domu, brána k rodinnému domu resp. hranica pozemku a pod.).
 6. Svojím podpisom na dodacom liste potvrdíte prevzatie nábytku.
 7. Skontrolujte si, prosím, či je tovar kompletný a či sa nepoškodil počas prepravy.
 8. V prípade, že je všetko v poriadku a zvolili ste si spôsob platby na dobierku, zaplatíte za objednávku vodičovi.
 9. V prípade reklamácii postupujte prosím podľa reklamačného poriadku .
  * služba „Pomoc pri vynesení” je platená