Stoly, jedálenské stoly

na stranu

Stôl bol vždy hlavným symbolom upevňovania rodinných vzťahov. Je to typ nábytku, ktorý sprevádza rodinu v dobrých ale aj zlých chvíľach. Čím početnejšia rodina, tým musí byť stôl väčší. Doska so 4 nohami neslúži len ako miesto pre spoločné stolovanie, ale je užitočný počas sviatkov, narodenín, menín, výročia členov rodiny a priateľov. Okrúhly, hranatý, obdĺžnikový – prispôsobený do miestnosti a potrebám používateľov. V našom domove najradšej prijímame hostí pri stole vhodnom na stolovanie. Skutočnú radosť nám robí trávenie nezabudnuteľných chvíľ v kruhu najbližších priateľov

Vzhľadom k veľkosti obývacej izby, jedálne, alebo kuchyne si môžete vybrať vhodný stôl pre Vašu rodinu. Naše stoly Vás očaria výnimočným dizajnom a precíznou výrobou.

Stôl do obývacej izby je dôležitým výberom, miesto za vrchom stola väčšinou zaberá najstarší člen rodiny, hostiteľ alebo oslávenec. Takéto modely stolov je ľahšie spojiť s dlhšou zostavou, kde sa zmestí väčší počet hostí. Je to výhodná možnosť, obzvlášť pre organizovanie rôznych osláv.

Ponúkame Vám bohatý výber stolov v rôznych rozmeroch, štýloch a tvare, ktoré budú ideálne pasovať do Vašej miestnosti. Opis nižšie Vám pomôže vybrať si vhodný model stolu.

Stoly do jedálne

Tisíce rodín si sadá spoločne za jeden stôl pri stolovaní. Bohužiaľ, veľa domácností nemá túto možnosť kvôli štúdiu, nadčasom v práci alebo kvôli prac. zmenám. Avšak počas celého týždňa dbajú poľské rodiny o to, aby aspoň 1 deň niekoľko hodín strávili spoločne. Rôzne hry a debaty, spoločné stolovanie – všetko pri jednom stole. Sprevádzajú ich emócie všetkých domácich. Najčastejšou príležitosťou na oficiálny spoločný nedeľný obed je víkend. Na stole v jedálni vonia tradičný vývar, najbližší si vymieňajú úsmevy a komplimenty. Počas nečakanej návštevy sa hodí rozkladací stôl, vždy pripravený privítať hostí s otvorenou náručou. Všetko sa deje pri stole – je to základ dobrých rodinných vzťahov. Je dôležité, aby bol stôl v jedálni dobre osvetlený prirodzeným svetlom. Už dávno je známe, že na zachovanie príjemnej atmosféry pri stole má veľký vplyv farba svetla.

Stoly do obývacej izby

Obývacia izba je väčšinou zariadená v určitom štýle, ktorí ladí s ostatnými miestnosťami v byte. Masívnu pohovku a kreslá z ekokože doplní elegantný stôl do obývacej izby. Táto izba zvyčajne slúži na stretnutie v menšom počte. Často pri zhromaždení sa pri stole dopĺňa ticho zvuk z televízora, alebo zvuk hudby z reproduktorov domáceho kina. Pohodlnejšia forma oddychu je na pohovkách s pohodlnými vankúšmi. Stretnutie už nie je také oficiálne, ako pri stole v jedálni.

Stoly do kuchyne

Kuchynský stôl často slúži na prípravu chutných jedál. Uvarené jedlo, ktoré dobre vonia konzumujeme spolu s našimi príbuznými. Okrem chladničky a kuchynského kútu je stôl do kuchyne kľúčovým prvkom kulinárskeho miesta. Správne osvetlenie týchto miest v miestnosti zaručuje užívateľom komfort a funkčnosť. Lampa nad stolom vrhá svetlo na všetko, čo sa nachádua na stole, ako aj na každého zo sediacich.

Zvýraznenie detailov

Naše stoly majú zaujímavé prvky, ktoré zaujmú všetkých hostí. Neštandardné nohy stola v barokovom štýle sú hitom už dlhé roky. Masívne nohy stola sa skvele hodia do elegantného a klimatizovaného priestoru. Naše rozkladacie stoly sú praktickým riešením do interiérov, kde sa často organizujú rodinné stretnutia. Pohodlné a ľahko ovládateľné rozkladacie stoly sú nenahraditeľné počas dlhých osláv. Niektoré naše modely majú jemné doplnky ako ozdobné nohy. Príkladom pekného stola je stôl do obývacej izby model Attention, ktorého doska je v bielom lesku, a ostatné prvky sú v prírodnom dreve.

Fantastické stoly do bytu

Nami ponúkané stoly z bukového dreva boli vyrobené tak, aby boli pre Vás čo najpohodlnejšie. Ponúkame množstvo farieb, v závislosti od modelu stola, hlavne hnedá, snehová biela, alebo zmyselná čierna. Ak máte v byte viacej miesta, odporúčame kúpu väčšieho stola. Dodatočné miesto sa môže vždy hodiť. Vrchné dosky našich stolov sú spevnené dyhou z prírodného dreva. Nami používaný polyuretánový lak je odolnejší voči chemickým aj mechanickým faktorom

Celý sortiment nášho nábytku je v záruke 24 mesiacov, doprava je dodávaná úplne zdarma.