Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-7%

Znížená!
PC stôl s Ayo LED osvetlením

PC stôl s Ayo LED osvetlením

267 €287 €

Dodanie:

do 5 pracovných dní

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Moderný herný stôl s led svetlami Ayo je ideálnym zariadením do hráčskej izby. Jeho výhody využijú tak dospelí nadšenci interaktívnych súťaží, ako aj začínajúce deti a tínedžeri.

Herný stôl má vyhradenú poličku na počítač, ako aj zásuvku a skrinku na uloženie elektroniky a príslušenstva potrebného pre hráčov. Monitor bude umiestnený na vyhradenom výsuvnom stojane. Toto usporiadanie zvyšuje komfort každodenného používania stola a vytvára ideálne podmienky na relaxáciu počas vzrušujúcich hier.

Súčasťou súpravy je diaľkovo ovládané osvetlenie.

Rozmery:

 • šírka: 140 cm,
 • výška: 91 cm,
 • hĺbka: 65 cm

Prevedenie:

 • drevotrieska 15 mm a 22 mm,
 • papier + ABS hrana,
 • pánty na poháre,
 • guličkové vedenia,
 • plastové rukoväte,
 • nohy: čierne šmykľavky,
 • RGB LED osvetlenie + diaľkové ovládanie v cene,
 • maximálne zaťaženie horných ráfikov - 10 kg, hornej časti - 20 kg

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 2

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
31.05.2022

Mariusz z.

Len wow. Môj syn sa teší a jeho priatelia žiarlia.

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
31.01.2022

Anita O.

Písací stôl bol zakúpený do izby môjho syna a je s ním veľmi spokojný. Veľmi sa mu páči podsvietenie.

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať