Nábytok podľa miestností

na stranu

Z tejto kolekcie nábytku "M4" Vám padne sánka. Myšlienky sa točia okolo všetkých miestností naraz a nápady sa hromadia v jednom veľkom klbku nerozhodnosti. Ako sa dostať z tohto bludného kruhu, poradiť si s chladnou hlavou a nezblázniť sa ? No, mali by ste sa zamerať na každú izbu samostatne a zariadiť ju postupne. Čo by nemalo chýbať vo Vašom interiéri?

Poďme rozanalyzovať každú izbu zvlášť:

Obývacia izba

Obývacia izba je najdôležitejšie miesto v našom byte, tu sa v priebehu dňa strávime so svojimi blízkymi alebo priateľmi a trávime tu veľa času. Aby sme si mohli vychutnať spoločné chvíle, je potrebné ju zariadiť tak, aby sa do nej vošlo čo najviac ľudí, takže výber rohovej sedacej súpravy , by mal byť pre nás dôležitý. Ak máme menšie izby môžete si vybrať pohovku, , ktorá vyzerá pekne a je relatívne malá. Predpokladáme, že v obývacej izbe je televízor a pod televízor môžete umiestniť RTV skrinku, kde si možete na ňu ukladať rôzne predmety. V prípade, že ste milovník inovatívnych interiérov odporúčame Vám sem umiestniť komodu – kde Vám ponúkame širokú škálu farebných prevedení, ktoré Vám spôsobia závrat. Vy ktorí sa musíte tlačiť v malých miestnostiach máme pre Vás šatníkovú skriňu , alebo odporúčame Vám skriňu s posuvnými dverami, čo je praktické riešenie. Takáto obývačka určite splní Vaše očakávania.

Spálňa

Spálňa je miesto oddychu a relaxu po dlhých a ťažkých dňoch práce. Pri výbere postele do spálne, pamätajte na požadované rozmery, ktoré musia byť o 10 cm väčšie nej najvyššia osoba, ktorá bude spať na posteli. Dôležitým prvkom pre pokojný spánok je aj výber matraca. V prípade, že máte v pláne umiestiť do spálne skrine skrine odporúčame, Vám skriňe s posuvnými dverami, ktoré sú praktické a skrine so zrkadlom, ktoré opticky zväčšia miestnosť. Alebo komody do spálne, kde môžete vďaka objemným zásuvkám – šuplíkom poukladať, či spodné bielizeň alebo iné potrebné veci.

Kúpeľňa

Kúpeľňa je kráľovstvom nielen žien ale v posledných rokoch a mužov. Trávime v nej čas, v rôznych časových úsekoch dňa. Preto výber nábytku do kúpeľne . je tiež dôležitý. Umiestnenie jednej malej skrinky do kúpeľne nemusí postačovať a hlavne pri veľkej rodine. Berúc do úvahy že nábytok v kúpeľni na druhej strane zabezpečuje poriadok.

Kuchyňa

Kuchyňa je srdcom domova. Je to miesto kde pijeme rannú kávu, pripravujeme jedlo, a preto je veľmi dôležité usporiadať kuchynský nábytok tak, aby bolo všetko na dosah ruky. V mnohých kuchyniach sú umiestnené stoly čo je dobrými riešeniami, pretože umožňujú jesť jedlo spoločne, čo je veľmi bežné. Stôl by mal byť vybavený pohodlnými stoličkami. Doplnky, dekorácie a čerstvé bylinky urobia chvíle strávené v kuchyni príjemnejším.

Nábytok pre deti a mládež

Každý, kto má deti vie, akou veľkou výzvou je usporiadať izbu pre mládež. Deťom sa páči iný študentský nábytok ako rodičom. Dieťa by malo do určitej miery rozhodovať, ako bude vyzerať jeho študentská posteľ, pretože dieťa bude v nej odpočívať. Všetko ostatné je otázkou kompromisu.

Predsieň

Predsieň chodba je prvou miestnosťou, ktorú vidíme pri vstupe do domu alebo bytu. Je to povera, že prvý dojem je najdôležitejší. Preto by sme mali dbať na usporiadanie tejto miestnosti. Pomoc pre Vás bude rohová skriňa s veľkou kapacitou úložného priestoru. Často sa môžete stretnúť v chodbe so šatníkovou skriňou je to moderné a praktické riešenie. Nezabudnite tu umiestniť aj zrkadlo, je dobré sa vidieť v zrkadle, pri odchode z domu.

Pri zariaďovaní miestnosti je potrebné si pamätať na jej funkciu a aký význam bude mať pre Vás. Prehodnotením každého usporiadania na dôležité a menej dôležité, získavame poriadok a harmóniu v plánovaní rozloženia interiéru. Podľa súčasných trendov Vám určite nájdeme pre Vás dokonale prispôsobený nábytok.