Doplnky

Žiadny aranžmán sa nezaobíde bez starostlivo vybraných doplnkov. Veľmi často vlastné doplnky dodajú interiéru charakteristcký vzhľad, a v prípade obdivovateľov energetických doplnkov-ostrý nádych.
V Mirjan24 šetríme Váš čas a aby sme vyhoveli Vaším očakávaniam, doplnili sme našu ponuku, takže už nemusíte trávili hodiny hľadaním vhodných doplnkov a behaním z predajne do predajne. Medzi doplnkami nájdete aj nevyhnutné prvky pre nábytok, napríklad: lišta s LED osvetlením, ktorá osvetlí aj tie najhlbšie časti skrine, alebo zostavy najlepších čistiacich prostriedkov na nábytok.

Čalúnené doplnky

Dokonca aj najpriemyselnejší aranžmán doplnený čalúnenými doplnkami bude pôsobiť prívetivo a flexibilne. Spomedzi nášho „mäkšieho” nábytku odporúčame predovšetkým moderné taburetky. Dostupné sú modely v rôznych tvaroch a rozmeroch, a taktiež v širokej škále farieb. Nadčasové textílie sú reprezentované dekoračnými vankúšmi. Vyzdvihujúc pohodlie a komfort sediska, stali sa nevyhnutným prvkom každej pohovky a sedacej súpravy.

Kúpeľňové doplnky

Svet kúpeľňových doplnkov otvárajú keramické umývadlá. Pripravili sme pre Vás umývadlá v módnych tvaroch. Rozmery sú ideálne, pasujú do skriniek, ktoré sú dostupné pri zostavách kúpeľňového nábytku. Kolekciu doplnkov tvoria aj umývadlové batérie a praktický sifón, ktorý ľahko namontujete pod umývadlo. Všetko spolu pasuje.

Doplnky do detskej izby

Nevymeňte čas strávený s Vašimi deťmi za hľadanie rôznych potrebných doplnkov na internete. Určite nie! Využite našu bohatú ponuku doplnkov pre deti. Nájdete tu prebaľovacie pulty, rôzne zásuvky pod postieľku a posteľ, a tiež praktické zábrany, bez ktorých sa nezaobíde postieľka batoľaťa. Bezpečie a zdravie Vášho dieťaťa je pre nás obzvlášť dôležité, preto nami ponúkané doplnky sú atestované v súlade s poľskými a európskymi normami vzhľadom k požiadavkom o bezpečnosti a dlhej životnosti.