Rohové sedacie súpravy (268 produktov)

na stranu

Rohové sedacie súpravy súpravy do obývacích izieb, to je oddychový nábytok. Je hlavným prvkom v obývacej izbe a vytvára pohodlie pre našich hostí. Spoločné pozeranie televízora vo väčšej skupine alebo dlhé rozhovory s arómou kávy budú veľkým potešením. Veľký využiteľný priestor rohovej sedacej súpravy Vám umožní hostiť viacerých priateľov naraz.

Prezentácia rohovej sedacej súpravy je ideálna pre Váš interiér. Pripravili sme pre Vás ponuku, v ktorej nájdete mnoho modelov oddychového nábytku s rôznymi rozmermi, s funkčným využitím a v mnohých farebných prevedeniach.

Rohové sedacie súpravy s funkciou na spanie

Spánok je veľmi dôležitá časť dňa, tu nachádzame čas na regeneráciu a znovu získavanie sily po náročnom dni. Väčšina našich modelov má funkciu na spanie. Ľahko otvárateľná rohová sedacia súprava sa rýchlo premení na Vašu obľúbenú posteľ. Vysoko elastická pena - molitan umiestnená na sedisku zabezpečí vysoký komfort odpočinku. Po rozložení má veľkú plochu na spanie, vďaka ktorej môže plniť funkciu manželskej postele. Skladanie je rovnako ľahké a jednoduché, v priebehu niekoľkých pár minút je zložená alebo rozložená a pripravená pre hostí. Stojí za to vybrať si možnosť s úložným priestorom, kde nájdete miesto na ukrytie potrebných predmetov. Časť oddychových zostáv nášho nábytku je vyrobená tak, že je očalúnená tým istým materiálom aj na zadnej strane pohovky, čo umožňuje umiestniť sedačku kdekoľvek v miestnosti.

Rohová sedacia súprava v drobnom štýle

Už dlho je známe, že v interiéri našich bývaní kraľuje moderný štýl nábytku. Zaujímavé tvary, inovatívne kombinácie farieb, výrazný osobitý atut - také sú aj naše rohové sedacie súpravy do obývacej izby. Majú masívne vankúše, ktoré dodávajú charakter oddychového nábytku. Hliníkové nôžky, ktoré sa často používajú pri tomto type nábytku, zdôrazňujú jedinečnosť modelu samotného nábytku.

Hra farieb

Sezóna pre dvojfarebný oddychový nábytok neustále rozkvitá. Kombinácia šedej s výraznou červenou alebo čistou bielou poskytuje fenomenálny efekt. Rohové sedacie súpravy do obývacej izby sa dobre prezentujú vo veľkých miestnostiach, kde vytvárajú elegantnú aranžáciu. Ak chcete zdôrazniť charakter obývacej izby, stojí za to vyberať nábytok v kontrastných odtieňoch, napríklad bielej a červenej, bielej a čiernej alebo vo farbe fuksie a čiernej. V modernom štýle nemusíte použiť veľa doplnkov, stačí jeden a alebo dva inšpiratívne nápady umiestnené na strategických miestach miestnosti.

Môžete tiež zvoliť štýl glamour, ktorý definuje krásu. Viac oválnych tvarov, jemné prešívanie, pastelové farby, plyšový materiál – aj takéto rohové sedacie súpravy nájdete v našom e-shope. Stojí za pozornosť rohová sedacia súprava Gustavo, ktorá dokonale zapadne do dizajnu Vašej obývačky.

Výber materiálu je veľmi dôležitý, a preto máme širokú škálu látok, aby čo najviac vyhovovali Vašim potrebám a vedeli by ste ich dopasovať k nábytku, ktorý máte už doma. Máme materiály: nehorľavé, odolné voči škvrnám ale máme tiež látky také, ktoré sa dajú ľahko čistiť a sú príjemne na dotyk, a hlavne sú bezpečné aj pre alergikov. Sú odolné a nevyblednú. Majú antibakteriálny certifikát.

Na záver

Rohové sedacie súpravy dobre fungujú v každej obývacej izbe. Stabilný drevený rošt drží celú konštrukciu sedačky. V kombinácii s dizajnovým  konferenčným stolíkom dokonale sa hodí do usporiadanej a vysnívanej obývacej izby. Široká škála modelov rohových sedacích súprav Vás určite osloví.

Na celý sortiment nábytku garantujeme záruku na 24 mesiacov.