Zákaznický servis:

Reklamácie:

Informácie o firme:

MOB Interier s.r.o.
Opatovská 651/33
911 01 Trenčín

IČO: 44 948 271
DIČ: 2022892454
IČ DPH: SK2022892454

Orgán dozoru:

Inšpektorát SOI pre Trenčiansky kraj
Hurbanova 59, 911 01 Trenčín
Odbor výkonu dozoru
Tel: 032/6400 109

Výrobca nábytku - Mirjan 24

Vitajte, milý zákazník, sme veľmi radi, že ste s nami. Znamená pre nás veľmi veľa, že ste sa rozhodli nás navštíviť a venovať nám trochu svojho drahocenného času. Vieme, že Váš čas je k nezaplateniu a preto sa snažíme urobiť všetko, čo je v našich silách, aby ste bez problémov našli to, čo hľadáte. Jednou z najlepších vecí v našom živote je zákazník, ktorý má s našou firmou len pozitívne skúsenosti. Nie je to jednoduchá úloha, ale splnenie ťažkých úloh poskytuje to najväčšie uspokojenie. Poučili sme sa a konkrétne sa zamerali na očakávania našich zákazníkov. Snažíme sa starostlivo rozvíjať každý aspekt, ktorý vedie k ich splneniu. Aký to má efekt? Prečítajte si ďalej …

25 rokov skúseností

Aký dojem na vás urobí dvadsať rokov starý automobil, ktorého kapota je v ideálnom stave, motor beží hladko a bez menších problémov? Svedčí to o kvalite auta a jeho majiteľa. Naša firma funguje a rozvíja sa už 25 rokov a nepretržite pracuje na všetkých “frontách“. V našom prípade je každý rok veľkým krokom vpred, ktorý so sebou nesie ďalší rozvoj a zlepšovanie kvality našej ponuky.

Nábytok pre každého

Určite viete, že u nás môžete kúpiť nábytok rôzneho typu. Možno už viete, čo by ste si chceli kúpiť, ale takmer určite neviete, koľko úsilia je za našou ponukou. Každý výrobok, na ktorý sa dívate, je starostlivo premysleným návrhom. Pri príprave nášho sortimentu zvažujeme, či je to naozaj to, čo si naši zákazníci prajú a či im môžeme ponúknuť dobrú cenu. Tieto otázky nám mimo iného pomáhajú pripraviť zaujímavú ponuku na mieru pre každého, kto nás navštívi.

Bezpečie na každom kroku

Náš zákazník je chránený obchodnými podmienkami, ktoré pripravila právnická kancelária. Vždy má prístup k všetkým informáciám, ktoré sa týkajú jeho objednávky. Každá objednávka je starostlivo spracovávaná, a to od momentu vytvorenia objednávky až po jej doručenie k zákazníkovi domov. Ďalšou výhodou je možnosť vrátenia tovaru do 30 dní.

Výrobca nábytku

História našej výroby začala s malým osadenstvom a výrobou len niekoľko druhov nábytku. Výborný zmysel pre navrhnutie nábytku a jeho starostlivé spracovanie získalo v krátkej dobe veľký záujem zákazníkov a niekoľko stoviek objednávok. Jednalo sa o silný podnet, ktorý dal pevné základy pre rozvoj firmy. V súčasnej dobe sa jedná o 25 rokov prosperujúcu firmu, ktorá úspešne predáva desiatky tisíc kusov nábytku do domácností po celej Európe ale aj mimo nej. Nič takého by nebolo možné, keby sme neboli odborníci vo svojom obore. Bezvýznamná nie je ani naša otvorená myseľ. Pomáha nám rýchlo reagovať na zmeny a prispôsobiť sa im. Vďaka tomu sme schopní efektívne rozpoznať nové trendy a obratne ich využiť. Našich zákazníkov sme stále schopní zaskočiť stále novou ponukou. Drahý zákazník, tým, že ste sa rozhodli kúpiť nábytok firmy Mirjan, prikladáte malý kamienok do jej histórie, za čo Vám ďakujeme a na oplátku zaručujeme vašu plnú spokojnosť s výberom nášho nábytku.

Vlastná doprava

Najkvalitnejšie služby môžeme zaistiť len vďaka zachovaniu plnej kontroly nad procesom realizácie. Vďaka tomu zaisťujeme dopravu u nás objednaného nábytku hlavne vlastnými silami. Tím odborníkov z oblasti logistiky sa stará o to, aby bol nábytok doručený vždy načas a v neporušenom stave. Viac ako 120 vozidiel rozváža nábytok a bráni jeho hromadeniu na sklade. Staráme sa tiež o to, aby náš zákazník bol plne informovaný o stave objednávky a termíne dodania. Stále skúmame a analyzujeme tento proces, aby sme boli schopní objednaný nábytok doručiť najlepším vhodným spôsobom. Výsledkom je každoročné lepšie hodnotenie dopravy. Je to pre nás veľkou motiváciou, ktorá nás nabáda zvyšovať latku ešte vyššie. Každý rok si želáme prekvapiť našich zákazníkov ďalším zvyšovaním kvality našej ponuky.

Starostlivo vyberaný materiál

Náš nábytok navrhujeme sami od začiatku až do konca. Rozhodujeme taktiež o tom, ktorý materiál u čalúneného nábytku použijeme. Materiál je téma, ktorú dokonalo poznáme. Prevádzkujeme vlastný veľkoobchod s poťahovým materiálom Mir-Tex, ktorý funguje 15 rokov a neustále sa rozvíja a prosperuje. Vďaka tomu sme získali ohromné skúsenosti v oblasti poťahových materiálov a vieme, ako ich využiť. Pri vytváraní nového projektu vyberáme zo stoviek materiálov, aby sme vybrali ten, ktorý bude najlepšie vyhovovať. Nie je to jednoduché, pretože chceme vždy docieliť majstrovský efekt. A to nie len vizuálny, chceme tiež zaistiť dobrú kvalitu a rozumnú cenu nábytku. Musíme sa pochváliť, pretože našim špecialistom sa darí. Pri prezeraní našej ponuky si určite všimnete, ako široký farebný výber čalúneného nábytku ponúkame.Naše fotografie

Kancelária

Výroba

Logistika

Prezentačné video našej spoločnosti