Do Vánoc

Obývacia stena Bralani XVI

Obývacia stena Bralani XVI

537 €

Dodanie:

2-3 týždne

Doprava: zdarma

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Obývacia stena Bralani je dokonalým riešením pre modernú obývaciu izbu! Skladá sa z 8 individuálnych častí, ktoré môžete ľubovoľne spájať do seba. Jednotlivé druhy skriniek sa od seba líšia rozmermi.

V prípade TV skrinky sa môžete rozhodnúť, či ju chcete zavesiť na stenu, alebo použiť nôžky vo farbe striebra na postavenie nábytku. Zaujímavým prvkom obývacej steny sú 4 štvorcové skrinky. Môžete ich umiestniť vedľa seba alebo každú samostatne.

Zostavenie nábytku a chýbajúce úchytky zabezpečia minimalistický a moderný vzhľad.

Uvedená cena zahrňuje nasledujúce komponenty:

  • TV skrinka Bralani 100 BR03: šírka: 100 cm, výška: 37 cm, hĺbka: 43 cm x 2ks
  • Police Bralani BR02: šírka: 105, výška: 35, hĺbka: 32 x 2ks
  • Polica Bralani BR07: šírka: 34 cm, výška: 34 cm, hĺbka: 32 cm x 4ks


Farby: možnosť výberu farieb tu


Vyrobené:

  • korpus – laminovaná drevotriesková - 16mm,
  • dvierka – laminovaná drevotriesková - 15mm,
  • tv skrinka môže byť voľne stojaca (nôžky - strieborné - 5cm) alebo je možné ju  zavesiť na stenu,
  • hrany PVC,
  • bez úchytiek,
  • súčasťou zostavy sú pliešky k montáži na stenu, ale súčasťou nie sú montážne hmoždinky


Záručná doba:
24 mesiacov

Farebné prevedenie biely
Farebné prevedenie čierny
Farebné prevedenie hnedý

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Rovnaký nábytok z tej istej zostavy:

Mohlo by Vás zaujímať