Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-0%

Nábytok pre mládež Petito XV

Nábytok pre mládež Petito XV

848 €

Dodanie:

do 10 pracovných dní

Doprava: zdarma

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Poskytnite svojmu dieťaťu skvelé podmienky na učenie a hranie výberom nábytku pre mládež z kolekcie Petito. Množstvo skriniek a zásuviek mu umožní voľne si usporiadať svoje veci a hračky a primerane veľký písací stôl mu umožní pohodlne sa oprieť o domáce úlohy alebo knihu.

Dizajnéri sa postarali o neobvyklý a priateľský dizajn, ktorý si určite získa srdce každého mladého človeka. Stojí za zmienku, že nábytok je vyrobený z kvalitných materiálov a vďaka tomu vydrží dlhé roky aj na pozadí intenzívnej hry.

Ak teda chcete, aby izba vášho dieťaťa vytvárala to správne prostredie na rozvoj a odpočinok, vyberte si kolekciu Petito.

Rozmery:

  • Komoda PE07: šírka: 128 cm, výška: 84 cm, hĺbka: 40 cm,
  • Skriňa PE01: šírka: 85 cm, výška: 192 cm, hĺbka: 50 cm,
  • Police PE10: šírka: 120 cm, výška: 38 cm, hĺbka: 32 cm,
  • Písací stôl PE09: šírka: 120 cm, výška: 80 cm, hĺbka: 50 cm,
  • Regál 75 PE04: šírka: 75 cm, výška: 192 cm, hĺbka: 40 cm,


Farby: možnosť výberu farieb tu


Vyrobené:

  • drevotriesková doska laminovaná,
  • úchytky a nohy - plastové,


Záručná doba: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Rovnaký nábytok z tej istej zostavy

Mohlo by Vás zaujímať