Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-3%

Znížená!
PC stolík Patty PT01

PC stolík Patty PT01

381 €393 €

Dodanie:

do 10 pracovných dní

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

PC stolík Patty PT01 sa určite odlišuje od ostatných obľúbených stolov v našej ponuke. Klasické farby, nadčasový dizajn, masívna konštrukcia a vysoká kvalita sú hlavnými črtami stola Patty, ktorý je ideálny pre interiéry zariadené v modernom, klasickom, provensálskom, ako aj v škandinávskom štýle.

Tento stôl bol vyrobený takým spôsobom, aby používateľom vytvoril pohodlné miesto na prácu, štúdium alebo hranie.

Má priestrannú pracovnú dosku, štyri priestranné zásuvky na praktické doplnky a skrinku, do ktorej sa zmestí väčšina dokumentov alebo školských učebníc.

PC stôl Patty bol vyrobený z masívnej laminovanej drevotrieskovej dosky a MDF dosky, čo zaručuje vysokú kvalitu a spokojnosť s používaním.

Rozmery:

  • šírka: 160 cm,
  • výška: 76 cm,
  • hĺbka: 67 cm

Farby: je možné zvoliť vyššie

Prevedenie:

  • predná strana: MDF,
  • boky: laminovaná doska 15 mm,
  • vrchná časť vyrobená z 36 mm laminovanej dosky,
  • potiahnuté ABS hranou: 0,5 mm,
  • soklové nohy vyrobené z laminovanej dosky,
  • vodiace lišty,
  • čierny kovový úchyt

Záruka: 24 mesiacov

Šírka 160
Výška 76
Hĺbka 67
Záruka 2 roky
Počet krabíc 4
Hmotnosť (kg) 77

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať