Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-3%

Znížená!
PC stolík Xavier XV-13

PC stolík Xavier XV-13

182 €188 €

Dodanie:

8-10 týždňov

Doprava: zdarma

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

PC stolík je nevyhnutným prvkom študentskej izby alebo kancelárie. Pri jej výbere venujeme pozornosť vzhľadu a funkčnosti. Medzi modely, ktoré spĺňajú tieto kritériá, patrí stôl Xavier XV-13.

Vizuálne aspekty nábytku sú jedinečné vďaka širokej škále farieb, ktoré sú zaujímavým spôsobom kombinované. Pozornosť sa venuje aj ozdobnej krivke, ktorá je na okraji pracovnej dosky. Krivka mu dáva originálny tvar.

Funkčnosť stola je však ovplyvnená hĺbkou pracovnej dosky 49 cm. Stôl má aj skrinku s policami, ktorá je ideálna na ukladanie kníh alebo dokumentov. PC stôl má navyše výsuvnú časť pre klávesnicu.

Rozmery:

  • šírka: 126 cm,
  • výška: 77 cm,
  • hĺbka: 59 cm

Farby: je možné zvoliť vyššie

Prevedenie:

  • laminovaná doska hrúbky 48 mm a frézovaná krivka,
  • boky a čelá vyrobené z laminátovej dosky 16 mm,
  • boky zdobené pásom MDF s rozmermi 80 mm x 22 mm, ktoré sú fóliované a obrúsené tak, aby sa zmestili do frézovaného vzoru na doske,
  • 16 mm hrubé čelá z laminovanej dosky,
  • ABS hrana: vrcholy 0,8 mm, boky a čelné strany 0,5 mm,
  • čierne plastové úchyty

Záruka: 24 mesiacov

biurko z zamykaną szafką

szczegóły biurka

Šírka 126
Výška 77
Záruka 2 roky
Hĺbka 49
Počet krabíc 3
Hmotnosť (kg) 44

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať