Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-3%

Znížená!
PC stolík Deborah

PC stolík Deborah

139 €143 €

Dodanie:

do 5 pracovných dní

Doprava: zdarma

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Moderný stôl Deborah je náš návrh na praktické vybavenie a pohodlnú domácu kanceláriu alebo domáci kútik. Jedinečnosť tohto stola je, že je mobilná. V závislosti od aktuálnych potrieb môže mať rohový alebo priamy tvar.

Pracovný stôl je navyše spojený s priestrannou komodu, ktorá ponúka otvorené police, ako aj so skrinkou a zásuvkou.

Okrem toho bol stôl vyrobený z pevných komponentov a je udržiavaný v jednoduchom a minimalistickom dizajne, ktorý skvele funguje v súčasných interiéroch.

Rozmery:

 • šírka ľavej strany: 122 cm,
 • šírka pravej strany: 120 cm,
 • výška ľavej strany: 70 cm,
 • výška pravej strany: 75 cm,
 • hĺbka ľavej strany: 31 cm,
 • hĺbka pravej ruky: 59 cm

Prevedenie:

 • laminovaná drevotrieska 16 mm,
 • papierové lemovanie
 • plastové rukoväte (dĺžka 128 mm),
 • nohy (na ľavej strane stola plastové nohy - strieborné, na pravej strane klzák),
 • Guľové vodítka H-17,
 • fi35 štandardné pánty
 • stôl nemá otočný mechanizmus, klient si počas montáže vyberie jednu z možností nastavenia
 • Stôl je univerzálny: možno ho zostaviť na ľavej alebo pravej strane so skrinkami.

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať