Do Vánoc Nové

Čalúnený nástenný panel Pag 60x30

Čalúnený nástenný panel Pag 60x30

10 €

Dodanie:

do 5 pracovných dní

Doprava: zdarma

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Hľadáte elegantnú povrchovú úpravu stien, ktorá dodá miestnosti charakter? Naším návrhom sú čalúnené panely. Dostupné sú v módnych látkach, ako plyš a ekokoža. Kombináciou niekoľkých kúskov získate zaujímavý vizuálny efekt. Čalúnené panely sú perfektné ako podpera postele. Mäkká pena a príjemná textúra látky použitá na výrobu panelu umožní čítanie kníh a sledovanie televízie v sede.

Ďalšou výhodou čalúnených panelov je absorpcia zvuku. Ak ich umiestnite na väčšiu plochu, tak to pomôže odhlučniť priestor. Rozmer jedného panelu je 60 x 30 cm.

Inštalácia stenových panelov je jednoduchá. Na upevnenie panelov je potrebné montážne lepidlo.

Vonkajšie rozmery:

 • šírka: 60 cm,
 • výška: 30 cm
 • hĺbka: 4 cm

Prevedenie:

 • účel: stenový panel,
 • materiál: základňa panelu je 8 mm hrubá doska + 3 cm hrubá pena T18 + tkanina,
 • cena je za jeden kus,
 • tvar: obdĺžnik,
 • spôsob montáže: na lepidlo, (cena nezahŕňa lepidlo, zákazník si ho musí kúpiť samostatne)
 • 3D efekt,
 • chráni steny pred poškodením,
 • zvukotesný,
 • použitie: vnútri,
 • panely ideálne na dokončenie steny, napríklad čelo postele nad posteľou,
 • skontrolujte panely v iných farbách a veľkostiach

Perfektné zladenie s produktmi:

Možnosť nákupu výrobkov z galérie:

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať