Do Vianoc

Dolná kuchynská skrinka Woodline 40 D 1F BB

Dolná kuchynská skrinka Woodline 40 D 1F BB

70 €

Dodanie:

2-4 týždne

Doprava: zdarma

Ježiško sa posnaží, ale je možné, že to už nestihne. Pri tomto tovare Vám už nevieme na 100% garantovať dodanie do Vianoc.

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Funkčná kuchyňa je doménou každej správnej gazdinky. Ak tiež usilujete o tento titul, zaistite najvyššiu funkčnosť vášho kuchynského nábytku. Splnenie tejto úlohy uľahčí kuchynská linka Woodline, ktorá vďaka použitiu inovatívnych riešení zvýši radosť z každodenného používania kuchyne.

Okrem estetických hodnôt má skrinka aj množstvo funkčných úprav, napríklad tichý uzatvárací systém, ktorý vám nedovolí zabuchnúť predok. Špeciálny mechanizmus tlmí dynamiku prednej časti a potiahne ju do úplného uzavretia. Dvere skrinky sú navyše univerzálne, čo znamená, že ich môžete namontovať podľa svojich potrieb - vpravo alebo vľavo.

rozmery:

 • šírka: 40 cm,
 • výška: 82 cm,
 • hĺbka: 52 cm

Informácie:

 • korpus: laminovaná doska 16 mm - farba: dub lancelot - lemovanie melamínom,
 • front: MDF doska hrubá 16 mm, - ABS hrana,
 • plastové úchyty: 19 cm,
 • systém tichého zatvárania,
 • interiér skrinky v bielej farbe,
 • dvere sú univerzálne, dajú sa namontovať vpravo alebo vľavo,
 • horná časť nie je zahrnutá v cene,
 • do skrinky sa zmestí pracovná doska s rozmerom 40 cm; hĺbka skrinky s pracovnou doskou bude 60 cm

Záruka: 24 mesiacov

meble kuchenne - detale

szafka kuchenna - wnętrze

Šírka 40
Výška 82
Záruka 2 roky
Hĺbka 52
Počet krabíc 1
Hmotnosť (kg) 18

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať