Do Vánoc Nové

Sada kuchynského nábytku 1 Luis 240

Sada kuchynského nábytku 1 Luis 240

796 €

Dodanie:

5-7 týždňov

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Kuchyňa je nepochybne jedinečným miestom! Preto by sme ju mali usporiadať rovnako špeciálne. V tom vám určite pomôže kuchynský nábytok Luis 240, ktorý dokonale zodpovedá súčasným trendom.

Ich charakteristickým znakom sú neobvyklé úchytky v podobe tzv. čiernej mušle, ktoré sú tiež vynikajúcou dekoráciou a rozlišovacím prvkom.

Kuchynský nábytok Luis je vyrobený z laminovanej dosky a MDF dosky potiahnutej fóliou, čo výrazne zvyšuje ich životnosť.

Boli vybavené množstvom inovatívnych aplikácií, vrátane bežca a pántov s mäkkým zatváraním, ktoré zabránia buchnutiu čiel, ideálne na každodenné použitie.

Sada obsahuje závesné aj stojace skrinky a tiež dosku z dubu arlington, ktorá bude perfektne ladiť s nábytkom.

Sada sa skladá z prvkov:

Horné skrinky:

Závesná skrinka Luis WS 80/72: šírka: 80 cm, výška: 72 cm, hĺbka: 29 cm,

Závesná skrinka Luis W 40/72 P / L: šírka: 40 cm, výška: 72 cm, hĺbka: 29 cm,

Závesná skrinka Luis W 60 GRF / 2/72: šírka: 60 cm, výška: 72 cm, hĺbka: 29 cm,

Závesná skrinka Luis W 60 OK / GR / 36: šírka: 60 cm, výška: 36 cm, hĺbka: 29 cm

Spodné skrinky:

Skrinka pod umývadlo Luis D 80 ZL: šírka: 80 cm, výška: 82 cm, hĺbka bez vrchnej časti: 52,4 cm, hĺbka s vrchnou časťou: 60 cm,

Spodná skrinka na rúru Luis DK 60: šírka: 60 cm, výška: 82 cm, hĺbka bez vrchnej časti: 51 cm, hĺbka s vrchnou časťou: 60 cm,

Podstavec Luis D 40 S / 3 so zásuvkami: šírka: 40 cm, výška: 82 cm, hĺbka bez vrchnej časti: 52,4 cm, hĺbka s vrchnou časťou: 60 cm,

Luis FZ 60 PZ vpredu s podstavcom pre umývačku riadu: šírka: 40 cm, výška: 82 cm, hĺbka bez vrchnej časti: 52,4 cm, hĺbka s vrchnou časťou: 60 cm

* výška skriniek je uvedená bez hornej časti

Prevedenie:

  • korpus: laminovaná doska,
  • front: MDF fólia,
  • vodidlá a pánty s mäkkým zatváraním,
  • rukoväte: čierna škrupina,
  • montážne nožičky 524 mm,
  • stolová doska je zahrnutá v cene,
  • farby stolovej dosky: dub arlington - dĺžka: 240 cm, výška 3,8 cm a hĺbka 60 cm (bez dier pre umývadlo),
  • cena skriniek nezahŕňa stenové panely, domáce spotrebiče, ozdobné prvky a umývadlo

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať