Do Vánoc Nové

Obývacia izba Hebe I

Obývacia izba Hebe I

1 424 €

Dodanie:

3-4 týždne

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Zamilujete si drevený nábytok do obývacej izby Hebe. Kombinácia svetlých čelných plôch prináša sviežosť a prirodzenosť. Štíhle, mierne predĺžené nohy pôsobia dojmom ľahkosti, vďaka čomu obývacia izba získava optické zväčšenie.

Nábytková súprava obsahuje sériu mimoriadne praktického nábytku, ktorý je doplnený priestrannými zásuvkami, televíznou skrinkou a vitrínou s čiastočne zasklenými čelami. Hodí na vybavenie hosťovskej izby v kolekcii Hebe, je tu tiež konferenčný stolík so zásuvkami.

rozmery:

 • Komoda Hebe I:
 • šírka: 90 cm, výška: 95 cm, hĺbka: 45 cm,
 • Široká komoda Hebe II:
 • šírka: 160 cm, výška: 75 cm, hĺbka: 45 cm,
 • Konferenčný stolík Hebe:
 • šírka: 120 cm, výška: 45 cm, hĺbka: 70 cm,
 • Televízna skrinka Hebe:
 • šírka: 160 cm, výška: 63 cm, hĺbka: 45 cm,
 • Vitrína Hebe:
 • šírka: 90 cm, výška: 140 cm, hĺbka: 45 cm

prevedenie:

 • celok vyrobený z masívneho borovicového dreva,
 • priestranné zásuvky na kovových vodiacich valcoch s tichým uzatváracím systémom a dodatočným tlmením,
 • korpus dodávaný kompletne zmontovaný,
 • nábytok by sa mal čistiť mierne navlhčenou tkaninou alebo papierovou utierkou - je potrebné sa vyhnúť chemickým prípravkom s výnimkou prípravkov určených na starostlivosť o drevený nábytok,

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

14 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 14 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať