Pohovka Don by Toptextil
Predchádz. Nasl.

Pohovka Don by Toptextil

Viac informácií

Klasický a nenahraditeľný - to je najpresnejší popis pohovky Don. Bude ideálna pre malú obývačku. Ľahkosť pohovky je daná vysokými, chrómovanými nohami a lakťovými opierkami vo forme pohyblivých vankúšov.

Okrem toho má pohovka najvyššie štandardy funkčnosti. Môžete ju ľahko transformovať na pohodlnú posteľ pre dve osoby a skryť posteľnú bielizeň v úložnom priestore. Nevyvoláva problémy s umiestnením, pretože ide o voľne stojaci model.

Pohovka Don je mimoriadne obľúbená nielen svojimi technickými, ale aj vizuálnymi vlastnosťami. Pohovka bola vyrobená z najkvalitnejších látok z prémiovej kolekcie výrobcu Toptextil.

Rozmery:

 • dĺžka: 192 cm,
 • šírka: 80 cm,
 • výška: 80 cm,
 • ložná plocha: 133x192 cm

Doplňujúce informácie:

 • úložný priestor: áno
 • rozkladacia: áno
 • celočalúnená (potiahnutá látkou aj na zadnej strane)
 • 3 oporné vankúše na zips v cene
 • bočné opierky v cene
 • drevená konštrukcia + DTD doska
 • vysokoelastická pena (polyuretánová pena T28),
 • nohy sú plastové vo farbe chrómu

Záručná doba: 24 mesiacov

380 €

Dodanie:

2-4 týždne

Doprava: zdarma

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Parametre produktu

Dĺžka192
Výška80
Plocha na spanie133x192
Funkcierozloženie s funkciou na spanie
Úložný priestoráno
Počet krabíc1
Hmotnosť (kg)65

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať