Čalúnené relaxačné kreslo Laguna 60
Predchádz. Nasl.

Čalúnené relaxačné kreslo Laguna 60

Viac informácií

Kreslo Laguna 60 je kus nábytku určený na pohodlnú relaxáciu v pololežiacej polohe.

Je ideálne do obývacej izby alebo do relaxačného kútika. Jeho dokonale tvarované operadlo a sedadlo zabezpečujú pohodlnú polohu pri čítaní alebo sledovaní televízie.

Kreslo Laguna je dizajnový kus nábytku, ktorý dodá šarm miestnosti, v ktorej je umiestnené. Jeho univerzálne farby sa budú hodiť do každého interiéru. Kvalita spracovania zaručuje, že kreslo sa bude používať dlho, a materiály použité pri jeho výrobe zabezpečujú najvyššie pohodlie a jednoduchosť pri relaxácii.

Rozmery:

  • dĺžka: 180 cm
  • šírka: 62 cm
  • výška: 84 cm

Prevedenie:

  • rám vyrobený z reziva a preglejky,
  • vysoko elastická pena T 2844,
  • chrómové nohy

Záručná doba: 24 mesiacov

237 €

Dodanie:

5-7 týždňov

Doprava: zdarma

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Parametre produktu

Dĺžka180
Šírka62
Výška84
Záruka2 roky
Počet krabíc1
Hmotnosť (kg)27

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať